HD 1080P זום אופטי 3x המצלמה הטובה ביותר USB2.0 וידאו מצלמה ועידה מצלמה (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
דגם NO: TEVO-VX3-1080
צבע: כסף
זמן אספקה: 2 ימים לאחר התשלום
פיקסלים אפקטיביים: 2.1 מגה פיקסל
יציאת וידאו מובנית: USB 2.0
פורמט וידאו: 1080P, 720P
סימני מסחר: TENVEO
ממדים (LXWXH): 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130 מ"מ (לפני / לאחר האריזה)
חיישן: 1 / 2.7 "HD צבע CMOS
עדשה: 3 X אופטי
אישור: Ce, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
קישור וידאו: http://www.tenveo-video-conference.com/
מצב: חדש
הסמכה: CE, RoHS, ISO, FCC
אריזה: חבילה נייטרלית או מותאמת אישית
מקור: סין
HD 1080P זום אופטי 3x המצלמה הטובה ביותר USB2.0 וידאו מצלמה ועידה מצלמה (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080 משלב 1080P פלט וידאו דיגיטלי גבוהה עם הנוחות של מסורת USB 2.0, מתן שיטה לשיווק לבנות כנס וידאו כלכלי. USB 2.0 מצלמה ועידת וידאו, עם 2.1 MP צבע חיישן CMOS, פלט ברזולוציה גבוהה תמונה איכות התמונה אשר להגיע ל 1080P / 30 ו 720p / 30. תמיכה RS232C ו שלט רחוק RS422 (Sony VISCA , PELCO P / D פרוטוקול) ממשק, עבור כל הגדרות המצלמה ואת פאן / להטות / זום מרחוק במהירות גבוהה תקשורת מבצע שליטה, הגדרת PTZ רב תכליתי.
שדה יישום:
מצלמת וידאו מסוג PUAS USB 2.0 HD מספקת פתרון מותאם אישית אידיאלי עבור ועידות וידאו מרוחקות, חינוך מרחוק , תקשורת רפואית מרחוק ואינטרנט וכן הלאה, מחלל עבודה פתוח למשרדים פרטיים וחדר ישיבות. מצלמה זו, באיכות גבוהה, תהפוך לבחירה הבלעדית שלך.
ממדים:
יחידה מרכזית:
אביזרים:
התחלה מהירה:
פרמטרים טכנולוגיים:
| M ODEL | TEVO-VX3-1080 |
| רג ס | 1 / 2.7 HD צבע CMOS |
| פיקסלים אפקטיביים | 2.1MP |
| וידאו F | 1080P30 , 720P30 |
| ZOOM | זום 3X |
| קו שיוט | 4 קווים |
| מיקום קבוע מראש | 64 |
| מוֹקֵד | אוטומטי / ידני / דחף |
| Min. איל | 5.0Lux ב F2.0 |
| איזון לבן | אוטומטי / ידני |
| יחס S / N | > 50db |
| אלקטרונית S hutter | 1 עד 1 / 30s |
| הפחתת רעש דיגיטלי | / |
| תאורה אחורית C | דולק כבוי |
| מוגדר מראש | 255 |
| פנורמה / זווית סיבוב זווית | 360 ° |
| מהירות פאן / הטיה | 1-280 ° / S ( פאן ) , 1-100 ° / S ( הטיה ) |
| מסוף בקרה | RS-232C / RS-422 |
| פרוטוקול בקרה | VISCA , PELCO-P / D |
| ממשק פלט וידאו | USB 2.0 |
| טמפרטורת הפעולה | -10 & C 186; C ~ 50 & # 186; C |
| כּוֹחַ | DC12V |
| צריכת חשמל C | 12W |
| מִשׁקָל | 1.72kg |
השירותים שלנו:
1, שנתיים אחריות
2, שירותי OEM (שפה, לוגו, ect החבילה זמין)
3, משלוח מהיר (2 ימים לאחר קבלת התשלום)
4, TT / Paypal מקובל
Tenveo טכנולוגיית וידאו ושות 'בע"מ נוסדה בשנת 2002, יצרנית מקצועי של מצלמת ועידת וידאו, עם לסה"נ, FCC, ISO9001: 2008 הסמכה. אנו מתחייבים לספק היי טק, באיכות גבוהה ואנושית ועידות וידאו פתרונות. OEM ו ODM זמין.
Don `t hestiate ליצור איתי קשר עבור כל מידע.
מקווה לשתף פעולה איתך!
הוסף: Room511-514, Fengtian בניין טק חדש, צפון Xuegang כביש, Longhua חדש dist. Shenzhen.CN.
טלפון: 86-13657740706
פקס: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: רחל ליאנג (+8613657740706)
QQ: 451810239

