TEVO-HD9620 HDMI פלט 1080P HD ועידה וידאו מצלמה עבור מדיה גודל כנס (OHD20S-W2)
Mar 24, 2017
מידע בסיסי
דגם NO: TEVO-HD9620
וידאו: וידאו
תקשורת: קווית
עדשה: עדשת Canon
פורמט וידאו: 1080 / 60p
זמן אספקה: 3 ימים לאחר התשלום
זום: 20x אופטיים, 12x דיגיטלי
שפה: אנגלית או מותאמת אישית
סימני מסחר: TENVEO
מפרט: 131 * 165 * 142
קוד HS: 8525
סוג: מערכת ועידות וידאו
הרכב: CMOS
צבע: שחור
פיקסלים אפקטיביים: 2.1 מגה פיקסל (16 : 9)
OEM: ODM
Protocol: Visca, Pelco-D / P
אישור: Ce, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
OSD: כן
אריזה: חבילה נייטרלית או מותאמת אישית
מקור: סין
תיאור מוצר
מצלמת וידאו TEVO-HD9620 HD
סקירת מוצר:
TEVO-HD9620 הוא המותג שלנו אינטליגנטי גבוהה HD מצלמה ועידת וידאו, עם 3.27MP (20 x אופטי, 12 x דיגיטלי, מיקוד אוטומטי ), מתן תמונה ברזולוציה גבוהה. טכנולוגיה מקורית של עיצוב אוטומטי (עיצוב שולחן עבודה או התקרה), יש 255 עמדות קבועות מראש, הגדרת PTZ מרובות, RS232 ו- RS422 שלט רחוק (ממשק VISCA , PELCO P / D ) .
שדה יישום:
TEVO סידורי HD וידאו בכנס המצלמה כבר בשימוש נרחב בפגישה, חדר אימון, ועידות וידאו, למידה מרחוק, ניטור, רפואי, Courtrooms, תקשורת אינטרנט וכן הלאה.
תכונות המוצר :
פורמט וידאו: 1080P 50/60
עדשה: 20 x אופטי, 12 x דיגיטלי
1 / 2.8 "Exmor CMOS, 3.27 MP
פלט וידאו : SDI , HDMI, CVBS, YPBPR
פרוטוקול VISCA ו- PELCO P / D נתמך
בקר מרוחק אחד עם ארבע מצלמות
High-end סגסוגת התחתונה, ירידה בטמפרטורה של המצלמה, להבטיח פלט תמונה יציב
HD & SD פלט האות בו זמנית, אפילו תחת 1080P / 60, SD האות זמין
255 עמדות מראש על ידי מחשב או בקר מקלדת, 254 כתובות ניתן להגדיר, לזהות באופן אוטומטי
שיטות בקרה רב זמין, תמיכה RS232 / 485 שולטת סדרתי, אין צורך לשנות את הקוד.
ממדים:
אביזרים:
פרמטרים טכנולוגיים:
השירותים שלנו:
1, שנתיים אחריות
2, OEM & ODM שירותים (שפה, לוגו, ect packing זמין)
3, משלוח מהיר (3-10 ימים לאחר קבלת התשלום)
4, TT / Paypal מקובל
TENVEO וידאו טכנולוגיה ושות 'בע"מ נוסדה בשנת 2002, יצרנית מקצועי של מצלמת ועידת וידאו, עם לסה"נ, FCC, ISO9001: 2008 הסמכה. אנו מתחייבים לספק היי טק, באיכות גבוהה ואנושית ועידות וידאו פתרונות. OEM ו ODM זמין.
סקירת מוצר:
TEVO-HD9620 הוא המותג שלנו אינטליגנטי גבוהה HD מצלמה ועידת וידאו, עם 3.27MP (20 x אופטי, 12 x דיגיטלי, מיקוד אוטומטי ), מתן תמונה ברזולוציה גבוהה. טכנולוגיה מקורית של עיצוב אוטומטי (עיצוב שולחן עבודה או התקרה), יש 255 עמדות קבועות מראש, הגדרת PTZ מרובות, RS232 ו- RS422 שלט רחוק (ממשק VISCA , PELCO P / D ) .
שדה יישום:
TEVO סידורי HD וידאו בכנס המצלמה כבר בשימוש נרחב בפגישה, חדר אימון, ועידות וידאו, למידה מרחוק, ניטור, רפואי, Courtrooms, תקשורת אינטרנט וכן הלאה.
תכונות המוצר :
פורמט וידאו: 1080P 50/60
עדשה: 20 x אופטי, 12 x דיגיטלי
1 / 2.8 "Exmor CMOS, 3.27 MP
פלט וידאו : SDI , HDMI, CVBS, YPBPR
פרוטוקול VISCA ו- PELCO P / D נתמך
בקר מרוחק אחד עם ארבע מצלמות
High-end סגסוגת התחתונה, ירידה בטמפרטורה של המצלמה, להבטיח פלט תמונה יציב
HD & SD פלט האות בו זמנית, אפילו תחת 1080P / 60, SD האות זמין
255 עמדות מראש על ידי מחשב או בקר מקלדת, 254 כתובות ניתן להגדיר, לזהות באופן אוטומטי
שיטות בקרה רב זמין, תמיכה RS232 / 485 שולטת סדרתי, אין צורך לשנות את הקוד.
ממדים:
160mmx 168mm x 185mm / 295mm x 225mm x205mm (לפני / אחרי האריזה)
אביזרים:
מתאם DC 12Vpower, שלט רחוק אינפרא אדום, ידני, RS232, כבל RS485, כבל HDMI , סוגריים וברגים
פרמטרים טכנולוגיים:
| דגם PUS- O HD20 S | |
| רג ס | 1 / 2.8 " ExmorCMOS |
| פיקסלים אפקטיביים | 3 .27 MP |
| וידאו F | 1080P / 60,1080P / 50, 1080P / 30,1080P / 25,1080I / 60,1080I / 50,720P / 60,720P / 50,720P / 30,720P / 25 |
| ZOOM | זום אופטי 20X |
| קַשׁתִית | אוטומטי / ידני |
| זווית F ield של V | 355 ° (80 ° / S) |
| מוֹקֵד | אוטומטי / ידני / דחף |
| Min. אני llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| איזון לבן | אוטומטי / ידני |
| יחס S / N | & # 8805; 50dB |
| אלקטרונית S hutter | 1 עד 1 / 10000s |
| הפחתת רעש דיגיטלי | 2D / 3D |
| תאורה אחורית C | דולק כבוי |
| מוגדר מראש | 255 |
| פנורמה / זווית סיבוב זווית | פאן & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| מהירות פאן / הטיה | 0.1-180 & # 176; ( פאן ), 0.1-120 & # 176; ( הטיה ) |
| מסוף בקרה | RS-232C / RS-422 |
| פרוטוקול בקרה | VISCA , PELCO-P / D |
| וידאו O פלט אני | 3G-SDI , YPbPr , HDMI , CVBS |
| טמפרטורת הפעולה | -10 & C 186; C ~ 50 & # 186; C |
| כּוֹחַ | DC12V |
| צריכת חשמל C | 12W |
| מִשׁקָל | 2.5 ק"ג |
השירותים שלנו:
1, שנתיים אחריות
2, OEM & ODM שירותים (שפה, לוגו, ect packing זמין)
3, משלוח מהיר (3-10 ימים לאחר קבלת התשלום)
4, TT / Paypal מקובל
TENVEO וידאו טכנולוגיה ושות 'בע"מ נוסדה בשנת 2002, יצרנית מקצועי של מצלמת ועידת וידאו, עם לסה"נ, FCC, ISO9001: 2008 הסמכה. אנו מתחייבים לספק היי טק, באיכות גבוהה ואנושית ועידות וידאו פתרונות. OEM ו ODM זמין.
מקווה לשתף פעולה איתך!

