1080P וידאו ועידת PTZ מצלמת אינטרנט עם HD-Sdi HDMI DVI פלט
Mar 24, 2017
דגם NO: TEVO-HD9618
וידאו: וידאו
תקשורת: קווית
OEM: ODM
חיישן: 1 / 2.8 "אקסמור CMOS
עדשה: 18 X זום אופטי, 12 X זום דיגיטלי
מובנה פלט וידאו: HDMI, 3G-Sdi, YPbPr, Cvbs, DVI-I
שפה: אנגלית או מותאמת אישית
סימן מסחרי: PUAS או מותאם אישית
מפרט: 220x160x160mm
קוד HS: 8525
סוג: מערכת ועידות וידאו
הרכב: CMOS
צבע: שחור
זמן אספקה: 3 ימים לאחר התשלום
פיקסלים אפקטיביים: 3.27 מגה פיקסל
מערכת אותות: 1080 60p / 50p
ממשק בקרת מצלמה: RS-232c / RS-422
OSD: כן
אריזה: חבילה נייטרלית או מותאמת אישית
מקור: סין
סקירת מוצר:
TEVO-HD9618 הוא המותג שלנו אינטליגנטי HD גבוהה מצלמת ועידת וידאו, עם מודול, מתן 3.27MP תמונה ברזולוציה גבוהה. כל הגדרות המצלמה ואת פאן / להטות / זום מרחוק במהירות גבוהה תקשורת מלאה המבצע. הטכנולוגיה הייחודית פטנט הפטנט אוטומטי (התקנה שולחן העבודה או התקרה), עם 255 presets, הגדרת PTZ רב תכליתי. RS232 ו - RS422 שלט רחוק (VISCA, PELCO P / D פרוטוקול) ממשק.
שדה יישום:
TENVEO HD מצלמת וידאו בכנס כבר בשימוש נרחב ועידות וידאו, כנס חדר, Telepresence, כנס רב, למידה מרחוק, מוסדות חינוך, הכשרה ארגונית, פגישה עסקית, הממשלה, Telemedicine, דיור של הפולחן, תקשורת אינטרנט, ניטור, בתי משפט וכו '
תכונות מוצר:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 240 פעמים משתנה יחס הזום (20 x זום אופטי עם זום דיגיטלי 12 x)
3. 1 / 2.8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI פלט תמונה בו זמנית
5. HD & SD פלט האות בו זמנית
6. פרוטוקול VISCA ו- PELCO P / D נתמך
7. בקר מרוחק אחד עם ארבע מצלמות
8. High-end סגסוגת התחתונה, ירידה בטמפרטורה של המצלמה, להבטיח פלט תמונה יציב
9. מובנית גישה לאינטרנט RJ45, תמיכה 10M / 100 אינטרנט
10. 255 עמדות מראש על ידי מחשב או בקר מקלדת, 254 כתובות ניתן להגדיר, לזהות באופן אוטומטי
11. שיטות בקרה רב זמין, תמיכה RS232 / 485 שולטת סדרתי, אין צורך לשנות את ה- codec
12. תואם עם ועידות וידאו הגדולות להרצאה codec הרצאה
פרמטרים טכנולוגיים:
| דֶגֶם | TEVO-HD9618 |
| חיישן | 1 / 2.8 "EXMor CMOS |
| פיקסלים אפקטיביים | 2.1 |
| פורמט וידאו | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080I / 60, 1080I / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | זום אופטי 18x |
| קַשׁתִית | אוטומטי / ידני |
| שדה זווית | 2.9 & # 176; (T) -55.4 & # 176; (W) |
| מוֹקֵד | אוטומטי / ידני / דחף |
| Min. תְאוּרָה | 0.5Lux / 0.095lux |
| איזון לבן | אוטומטי / ידני |
| יחס S / N | & # 8805; 50dB |
| תריס אלקטרוני | 1 עד 1 / 10000s |
| הפחתת רעש דיגיטלי | 2D / 3D |
| פיצוי אור אחורי | דולק כבוי |
| מוגדר מראש | 255 |
| פנורמה / זווית סיבוב זווית | פאן & # 177; 170 & # 17;, Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| מהירות פאן / הטיה | 0.1-180 & # 176; (פאן), 0.1-120 & # 176; (הטיה) |
| מסוף בקרה | RS-232C / RS-422 |
| פרוטוקול בקרה | VISCA, PELCO-P / D |
| ממשק פלט וידאו | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| טמפרטורת הפעולה | -10 & C 186; C ~ 50 & # 186; C |
| כּוֹחַ | DC12V |
| צריכת חשמל | 12W |
| מִשׁקָל | 2.5 ק"ג |
| פרמטר רשת | |
| רשת וידאו קידוד | MJPEG, H.264, פרופיל גבוה |
| תקן קידוד | 1080P (1920 * 1080) עד 30 פריימים לשנייה, 720P (1280 * 720) עד 30 פריימים לשנייה, D1 (720 * 576) עד 25 פריימים לשנייה |
| פרוטוקול רשת | L2TP, IP4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, Onvif |
| זרם שמע | AAC-LC Boardband אודיו קידוד, איכות צליל גבוהה. |
| ממשק רשת | Bulti-in RJ45 גישה לאינטרנט, תמיכה 10 M / 100 M נתוני אינטרנט |
השירותים שלנו:
1, שנתיים אחריות
2, OEM & ODM שירותים (שפה, לוגו, ect אריזה זמין)
3, משלוח מהיר (3-10 ימים לאחר קבלת התשלום)
4, TT / Paypal מקובל
Tenveo וידאו טכנולוגיה ושות 'בע"מ נוסדה בשנת 2001, יצרנית מקצועי של מצלמת ועידת וידאו, עם לסה"נ, FCC, ISO9001: 2008 אישורים. אנו מתחייבים לספק היי טק, באיכות גבוהה ואנושית ועידות וידאו פתרונות. OEM ו ODM זמין.
מקווה לשתף פעולה איתך!
איש קשר:
דוא"ל: sales02@tenveo.com
דוא"ל: sales02@tenveo.com
פייסבוק: Xiaoling נינג
טוויטר: קרי נינג
Skype: +8618677780472
מה זה יישום: 86-18677780472
אנו משוחחים בטלפון: 18677780472
QQ: 936923808
מנהל סחר: cn1520308805nqcx



