720p HD ועידה וידאו מצלמה
Mar 24, 2017
פרטי המוצר
מידע בסיסי
דגם Tevo-V720
סוג: מערכת ועידות וידאו
וידאו: וידאו
תקשורת: קווית
תכונה הצבעה: Omni-directional
צבע: לבן
720p HD כנס וידאו מצלמה: USB2.0
10X עדשת זום: 1280 * 720 30frames
סימני מסחר: Tenveo
תיאור מוצר
תכונות המוצר: Tevo-V720 וידאו קונפרנס תמונת המצלמה תמונה, הקפאה התמונה, מיקוד קבוע זום, בלחיצה אחת המבצע, קל לשימוש, תפקודית במלואה, הביצועים הוא מדהים! יכול להיות פעולה לטווח ארוך יציב, קל לשימוש, לא צריך כדי לשמור.עם היעד multipoint מראש, זיכרון, אזור סריקה, בקרת מתג עזר, שליטה מרחוק אינפרא אדום, תמונה הפוכה, תמונת מראה, הקפאת תמונות, וכו 'היקף סריקה ללא הגבלה, תואם עם מגוון רחב של פרוטוקול בקרה, באמצעות בקרת RS422 / RS232 סטנדרטי מצב.
| דֶגֶם | TEVO-V720 |
| חיישן | MT9M034 1.3 מיליון פיקסלים. (1280 * 720 רגל 30 מסגרות / שניות) |
| רזולוציה | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| קצב פריימים | 720: 30fps |
| תאורה מינימלית | 0.5Lux ב F2.0 |
| עֲדָשָׁה | 1.3 מיליון פיקסלים |
| חשיפה | אוטו |
| זום | מיקוד קבוע |
| איזון לבן | אוטומטי / ידני |
| אות לרעש | > 50db |
| זווית סיבוב פנורמה | 360 ° |
| זווית סיבוב הטיה | למעלה: 90 °, למטה: 45 ° |
| מהירות פאן / הטיה | 1-280 ° / S ; 1-100 ° / S |
| כּוֹחַ | DC 12V |
| גודל מוצר | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (לפני / לאחר האריזה) |
| משקל המוצר | 600 גרם / 1.66kg (לפני / אחרי האריזה) |
הוסף: Room511-514, Fengtian בניין טק חדש, צפון Xuegang כביש, Longhua חדש dist. Shenzhen.CN.
טלפון: 86-13657740706
פקס: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: רחל ליאנג (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





