מצלמת הזרמת Live PTZ 12x מצלמת IP זום אופטית עם USB HDMI SDI RJ45
דגם: TEVO - VHD612A
* 12x זום אופטי, תומך במעקב AI Auto -
* איכות תמונה של Crystal Slow HD1080P
* 1/2.8''sony CMOS חיישן, 2.07MP פיקסלים יעילים
* SDI, HDMI USB, פלט וידאו RJ45 (תמיכה ב- POE ו- IP הזרמת)
* תנועת PTZ מדויקת, חלקה ושקטה (PAN: 350 מעלות, הטיה: 180 מעלות)
* 2D ו- 3D NR לאיכות הווידיאו הטובה ביותר בתנאי תאורה שונים
* מוגדר מראש: 10 באמצעות הגדרה מרחוק IR (256 דרך RS232)
* תמיכה בוויסקה, pelco - p, ו- pelco - D פרוטוקול D, RS232/RS485/IP/IR שלט רחוק
* פרוטוקול רשת: NDI|HX2 (רק תמיכה בגרסת NDI), SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, וכו '.
* תמיכה במיקום שולחן עבודה, הרכבה על תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך)
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
TENVEO משודרג SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - מעקב אוטומטי 12x 1080p 60fps PTZ מצלמה

Tenveo AI מעקב אוטומטי 3G - SDI/HDMI/LAN/USB3.0 POE 12X זום אופטי + 8 x זום דיגיטלי FHD 1080P 60FPS PTZ מצלמה מצלמההיא בחירה מושלמת לכידת וזרימת שירותי כנסייה, אירועי פולחן, פעילויות ממשלתיות, פגישות, קונצרטים חיים, השקת מוצרים, הזרמת סטודיו ושידורים חיים.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 PTZ מצלמת הזרמה חיה】מצלמת הזרמת PTZ Live מצוידת בעדשת זווית רחבה של+ 8} x דיגיטלית זווית דיגיטלית, שמגיעה עד 1080p 60fps FHD פלט וידאו. מצויד בחיישן CMOS של 1/2.8 אינץ ', בשילוב טכנולוגיית הפחתת רעש דיגיטלי דו -ממדי ותלת -ממדי ואלגוריתם.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 מצלמת AI PTZ עם מעקב AIM AUTO - תומכת במעקב אחר צורות אנושיות המבוססות על אלגוריתם AI מתקדם. באמצעות זיהוי פנים, זה יכול לקבוע במדויק את מיקומם של אנשים, לממש מעקב אוטומטי ובחירת מסגרת אוטומטית. זה הופך את זה לאידיאלי לכידת אירועים חיים, כמו אירועי פולחן של שירותי הכנסייה, אירועי ספורט, קונצרטים חיים, הפקת וידיאו או ועידות גדולות.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 ניתן לשלוט על מצלמת PTZ של Tenveo מרחוק כדי לסובב 350 מעלות (± 175 מעלות) אופקית ו -180 מעלות (± 90 מעלות) אנכית בצורה מדויקת, חלקה ושקטה. הוא תומך גם ב -10 קביעות מוגדרות מראש בשלט הרחוק של IR וזמין להגדרת 255 מראש קביעות מוגדרות מראש באמצעות ממשקי RS232 ו- RS485 לבקרה מקצועית. הדרך הנוחה יכולה לשלוט במהירות בתבנית המצלמה של PTZ, הטיה, זום ולעבור למצב שנקבע מראש לסגור - up.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 מצויד בממשקי 3G - SDI, HDMI, USB3.0 ו- RJ45, מצלמת הזרמת Live PTZ מספקת גמישות ורב -גוניות בכל הנוגע לחיבור למכשירים ופלטפורמות שונות. פו (802.3AF) נתמך. בינתיים ניתן לחבר ממשקי קו פנימה וקו אאוט למכשירי שמע, התומכים בזרימת שמע ווידאו בו זמנית (התקן שמע אינו כלול). זה הופך אותו לתואם למגוון רחב של מכשירים ופלטפורמות, ומאפשר לך לענות על כל צרכי הסטרימינג החי שלך.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 מצלמת הזרמת Live IP יכולה להיות תואמת לתוכנת הווידיאו/סטרימינג הפופולרית הנוכחית, כולל Zoom, Skype, YouTube, Webex, Bluejeans, Facebook, Teams, FaceTime, Google Hangout, Obs, Google Meet ותוכנת הפקת וידאו שתומכת ב- NDI HX. הוא תומך ב- Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android ומעלה. מצלמת הזרם נמצאת בשימוש נרחב גם בקורסים מקוונים, שידורי חיים של Church, Tele - רפואה, סטרימינג סטודיו, ועידת טק גבוהה {}}, אירועים גדולים וכו '.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 מצלמת הזרמת Live PTZ תומכת בשולחן העבודה, החצובה, הקיר או התקרה (ברגי קיר והרכבה כלולים). ו- Tenveo מציע מצוין לאחר - שירות מכירות ושירות תמיכה טכנית לכל החיים (שירות שדרוג קושחה וכו '). צור איתנו קשר אם יש לך שאלה כלשהי, נשמח להשיב לך תוך 24 שעות ובהחלט לספק לך פיתרון משביע רצון.
| דגם מס ' | TEVO - VHD612A NDI |
| חיישן | 1/2.8'' |
| פיקסלים יעילים | 2.07MP |
| אותות וידאו | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| זום | זום אופטי 12X |
| עֲדָשָׁה | f =4.2 מ"מ ~ 50.4 מ"מ |
| צוֹהַר | F1.8 ~ F2.8 |
| זווית אופקית | 70.2 מעלות ~ 6.52 מעלות |
| זווית אנכית | 42.6 מעלות ~ 3.76 מעלות |
| זווית אלכסונית | 77.5 מעלות ~ 7.53 מעלות |
| זום דיגיטלי | 8X |
| פלט וידאו | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| תקן איתות | NTSC/PAL |
| ממשק בקרה | RS232, RS485, USB, NET |
| תְרִיס | 1/30s ~ 1/10000s |
| איזון לבן | אוטומטית, מקורה, בחוץ, דחיפה אחת, ידנית, var |
| פיצוי תאורה אחורית | תְמִיכָה |
| הפחתת רעש דיגיטלי | הפחתת רעש דיגיטלי 2D ו- 3D |
| שיעור באוד | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| פרוטוקול בקרה | Visca, pelco - d, pelco - p |
| פרוטוקול USB | UVC 1.1 |
| תאורה מינימלית | 0.5 LUX @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | גדול או שווה ל- 50dB |
| סיבוב אופקי | 350 מעלות (± 175 מעלות) 0.1 מעלות /S-100 מעלות /שניות |
| סיבוב אנכי | 180 מעלות (± 90 מעלות) 0.1 מעלות /S-80 מעלות S |
| H&V Flip | תְמִיכָה |
| הקפאת תמונה | תְמִיכָה |
| פו | תְמִיכָה |
| מספר מוגדר מראש | 255 |
| דיוק מראש | 0.1 מעלות |
| תכונות IPC | |
| פורמט קידוד וידאו | H.264/H.265/MJPG |
| זרם וידאו | זרם ראשי, זרם משנה |
| רזולוציית הזרם העיקרי | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 וכו '. |
| רזולוציית זרם משנה | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 וכו '. |
| קצב סיביות הווידיאו | 32kbps ~ 102400kbps |
| סוג קצב סיביות | שיעור משתנה, קצב קבוע |
| קצב מסגרת | 50 הרץ: 1fps ~ 50fps, 60 הרץ: 1fp |
| דחיסת שמע | AAC |
| קצב סיביות שמע | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| פרוטוקול רשת | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, וכו '. |
| ממשק קלט/פלט | |
| פלט HD | 1xhdmi 1x3g - SDI: סוג BNC, 800mvp - p, 75Ω, יחד ל- SMPTE 424M תקן |
| LAN | 1xrj45: 10 מ '/100 מ' ממשק אתרנט, POE (802.3AF) |
| ממשק שמע | 1-CH: ממשק שמע 3.5 מ"מ, קו פנימה 1-CH: ממשק שמע 3.5 מ"מ, קו בחוץ |
| USB | 1XUSB3.0: סוג B ג'ק נקבה |
| ממשק תקשורת | 1xrs232 פנימה: 8pin min Din, Max Mater 1XRS232 OUT: 8PIN MIN DIN, מקסימום מרחק: 30 מ ', פרוטוקול: שימוש ברשת VISCA בלבד 1xrs485: יציאת פיניקס 2pin, מרחק מקסימום: 1200 מ ', פרוטוקול: Visca/pelco - d/pelco - p |
| ג'ק כוח | סוג ג'יטה (DC ב- 12V) |
| מפרט גנרי | |
| ספק כוח | DC 12V/2A |
| צריכת חשמל | 12W |
| טמפרטורת עבודה | 0 מעלות ל -40 מעלות |
| עבודה לחות | 20% -80% RH |
| חנות טמפרטורה | 20 מעלות ל 60 מעלות |
| לאחסן לחות | 20% -90% RH |
| גודל המוצר | 247.1*152*169.6 מ"מ / 285*217*197 מ"מ (לפני / אחרי אריזה) |
| משקל מוצר | 1.37 ק"ג / 2.45 ק"ג (משקל נטו / ברוטו) |
תגיות פופולריות: מצלמת סטרימינג חי של PTZ 12x מצלמת IP זום אופטית עם USB HDMI SDI RJ45, סין, יצרנים, סיטונאות, מחיר, מחיר נמוך, תוצרת סין










