מעקב אוטומטי AI מצלמת PTZ Streaming Live 1080p@60fps 30x זום אופטי
דגם: TEVO - VHD630A
* 1/2.8''sony CMO
* זווית תצוגה רוחב 70 מעלות + 30 x זום אופטי - מתאים לחדר בינוני עד גדול
* פו נתמך
* תנועת PTZ מדויקת, חלקה ושקטה (PAN: 350 מעלות, הטיה: 180 מעלות)
* 2D ו- 3D NR לאיכות הווידיאו הטובה ביותר בתנאי תאורה שונים
* יציאות וידאו USB/HDM1/SDI/RJ45
* מסופי בקרת תמיכה כמו מקלדת ג'ויסטיקר (RS232, RS485) ו- IR שלט מרחוק
* תמיכה בתקרת תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך)
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר

TENVEO משודרג SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - מעקב אחר מצלמת PTZ 30X 1080p 60FPSהוא אידיאלי ללכידה וזרם שירותי כנסייה, אירועי פולחן, פעילויות ממשלתיות, כנסים, קונצרטים חיים, השקת מוצרים, סטרימינג באולפן ושידורים חיים.

תכונות עיקריות:
* 1/2.8''sony CMO
* חכם אוטומטי - מעקב ומסגור אוטומטי
* טכנולוגיית הפחתת רעש דו -מימדית/3D מתקדמת מפחיתה עוד יותר את הרעש תוך הבטחת בהירות תמונה גבוהה
* סימולטני 3G - SDI, HDMI, USB, IP הזרמת וידאו החוצה, בקלות להפקת וידאו מקצועית
* פרוטוקול בקרה מרובה ופרוטוקול רשת
* תמיכה בתקרת תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך)

הגדרה קלה מוגדרת מראש
עברו לתנוחות מוגדרות מראש (10 קביעות מוגדרות מראש באמצעות שלט רחוק IR, 255 דרך PELCO, 64 דרך VISCA) לרצף- UP. ספק ממשק RS485 ו- RS232 לבקרת מקלדת.

תאימות אוניברסלית
עובד עם רוב תוכנות ועידת וידיאו וזרם חי כמו Zoom, Skype, Obs, Facebook Live, Webex, Polycom, Microsoft Lync, Cisco ו- Bluejeans, וכו '.

שיטת בקרה שונה
סימולטני USB, HDMI, 3G - SDI ו- IP/NDI פלט וידאו. RS232/RS485/IR מרחוק עם פרוטוקול בקרה ופרוטוקול רשת מרובה.

התקנה מרובה
תמיכה בשולחן העבודה, הרכבה על תקרה, הר קיר והרכבה על חצובה (הניתן להפך).

| דגם מס ' | TEVO - VHD630A |
| חיישן | 1/2.8'' |
| פיקסלים יעילים | 2.07MP |
| אותות וידאו | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| זום | זום אופטי 30X |
| עֲדָשָׁה | f =4.6 מ"מ ~ 138 מ"מ |
| צוֹהַר | F1.8 ~ F3.6 |
| זווית אופקית | 62.3 מעלות ~ 2.31 מעלות |
| זווית אנכית | 36.1 מעלות ~ 1.29 מעלות |
| זווית אלכסונית | 69.5 מעלות ~ 2.63 מעלות |
| זום דיגיטלי | 8X |
| פלט וידאו | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| תקן איתות | NTSC/PAL |
| ממשק בקרה | RS232, RS485, USB, NET |
| תְרִיס | 1/30s ~ 1/10000s |
| איזון לבן | אוטומטית, מקורה, בחוץ, דחיפה אחת, ידנית, var |
| פיצוי תאורה אחורית | תְמִיכָה |
| הפחתת רעש דיגיטלי | הפחתת רעש דיגיטלי 2D ו- 3D |
| שיעור באוד | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| פרוטוקול בקרה | Visca, pelco - d, pelco - p |
| פרוטוקול USB | UVC 1.1 |
| תאורה מינימלית | 0.5 LUX @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | גדול או שווה ל- 50dB |
| סיבוב אופקי | 350 מעלות (± 175 מעלות) 0.1 מעלות /S-100 מעלות /שניות |
| סיבוב אנכי | 180 מעלות (± 90 מעלות) 0.1 מעלות /S-80 מעלות S |
| H&V Flip | תְמִיכָה |
| הקפאת תמונה | תְמִיכָה |
| פו | תְמִיכָה |
| מספר מוגדר מראש | 255 |
| דיוק מראש | 0.1 מעלות |
| תכונות IPC | |
| פורמט קידוד וידאו | H.264/H.265/MJPG |
| זרם וידאו | זרם ראשי, זרם משנה |
| רזולוציית הזרם העיקרי | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 וכו '. |
| רזולוציית זרם משנה | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 וכו '. |
| קצב סיביות הווידיאו | 32kbps ~ 102400kbps |
| סוג קצב סיביות | שיעור משתנה, קצב קבוע |
| קצב מסגרת | 50 הרץ: 1fps ~ 50fps, 60 הרץ: 1fp |
| דחיסת שמע | AAC |
| קצב סיביות שמע | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| פרוטוקול רשת | SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, וכו '. |
| ממשק קלט/פלט | |
| פלט HD | 1xhdmi 1x3g - SDI: סוג BNC, 800mvp - p, 75Ω, יחד ל- SMPTE 424M תקן |
| LAN | 1xrj45: 10 מ '/100 מ' ממשק אתרנט, POE (802.3AF) |
| ממשק שמע | 1-CH: ממשק שמע 3.5 מ"מ, קו פנימה 1-CH: ממשק שמע 3.5 מ"מ, קו בחוץ |
| USB | 1XUSB3.0: סוג B ג'ק נקבה |
| ממשק תקשורת | 1xrs232 פנימה: 8pin min Din, Max Mater 1XRS232 OUT: 8PIN MIN DIN, מקסימום מרחק: 30 מ ', פרוטוקול: שימוש ברשת VISCA בלבד 1xrs485: יציאת פיניקס 2pin, מרחק מקסימום: 1200 מ ', פרוטוקול: Visca/pelco - d/pelco - p |
| ג'ק כוח | סוג ג'יטה (DC ב- 12V) |
| מפרט כללי | |
| ספק כוח | DC 12V/2A |
| צריכת חשמל | 12W |
| גודל המוצר | 247.1*152*169.6 מ"מ / 285*217*197 מ"מ (לפני / אחרי אריזה) |
| משקל מוצר | 1.37 ק"ג / 2.45 ק"ג (משקל נטו / ברוטו) |
תגיות פופולריות: מעקב אחר AI Auto Streaming Live Streaming PTZ Camera 1080p@60FP




