20x זום אופטי זום חיית זרימה מצלמת IP
דגם: TEVO - VHD620A
זום אופטי 20X
3G - SDI, HDMI, USB, פלט וידאו IP
פו נתמך
RS-232, RS-422, RS-485, שלט רחוק IR
PAN: 0-360 מעלות הטיה: -90 מעלות ~ 90 מעלות
איכות גבוהה של 1/2.8 אינץ ', חיישן CMOS 2.07MP
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר

Tenveo AI מעקב אוטומטי 3G - SDI/HDMI/USB3.0/LAN POE 20X זום אופטי +8 x זום דיגיטלי FHD 1080P 60FPS PTZ מצלמה מצלמההיא הבחירה המושלמת ללכידה וזרימת שירותי כנסייה, אירועי פולחן, פעילויות ממשלתיות, כנסים, קונצרטים חיים, השקת מוצרים, הזרמת סטודיו ושידורים חיים.

תכונות עיקריות:
* 1/2.8''sony CMO
* חכם אוטומטי - מעקב ומסגור אוטומטי
* טכנולוגיית הפחתת רעש דו -מימדית/3D מתקדמת מפחיתה עוד יותר את הרעש תוך הבטחת בהירות תמונה גבוהה
* סימולטני 3G - SDI, HDMI, USB, IP הזרמת וידאו החוצה, בקלות להפקת וידאו מקצועית
* פרוטוקול בקרה מרובה ופרוטוקול רשת
* תמיכה בתקרת תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך)

הגדרה קלה מוגדרת מראש
עברו לתנוחות מוגדרות מראש (10 קביעות מוגדרות מראש באמצעות שלט רחוק IR, 255 דרך PELCO, 64 דרך VISCA) לרצף- UP. ספק ממשק RS485 ו- RS232 לבקרת מקלדת.

תאימות אוניברסלית
עובד עם רוב תוכנות ועידת וידיאו וזרם חי כמו Zoom, Skype, Obs, Facebook Live, Webex, Polycom, Microsoft Lync, Cisco ו- Bluejeans, וכו '.

שיטת בקרה שונה
סימולטני USB, HDMI, 3G - SDI ו- RJ45 יציאות וידאו. RS232/RS485/IR מרחוק עם פרוטוקול בקרה ופרוטוקול רשת מרובה.

התקנה מרובה
תמיכה בשולחן העבודה, הרכבה על תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך).

| דגם מס ' | TEVO - VHD620A |
| חיישן | 1/2.8'' |
| פיקסלים יעילים | 2.07MP |
| אותות וידאו | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| זום | זום אופטי 20X |
| עֲדָשָׁה | f =4.6 מ"מ ~ 92 מ"מ |
| צוֹהַר | F1.8 ~ F3.6 |
| זווית אופקית | 62.3 מעלות ~ 3.46 מעלות |
| זווית אנכית | 36.1 מעלות ~ 1.92 מעלות |
| זווית אלכסונית | 69.5 מעלות ~ 3.86 מעלות |
| זום דיגיטלי | 8X |
| פלט וידאו | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| תקן איתות | NTSC/PAL |
| ממשק בקרה | RS232, RS485, USB, NET |
| תְרִיס | 1/30s ~ 1/10000s |
| איזון לבן | אוטומטית, מקורה, בחוץ, דחיפה אחת, ידנית, var |
| פיצוי תאורה אחורית | תְמִיכָה |
| הפחתת רעש דיגיטלי | הפחתת רעש דיגיטלי 2D ו- 3D |
| שיעור באוד | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| פרוטוקול בקרה | Visca, pelco - d, pelco - p |
| פרוטוקול USB | UVC 1.1 |
| תאורה מינימלית | 0.5 LUX @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | גדול או שווה ל- 50dB |
| סיבוב אופקי | 350 מעלות (± 175 מעלות) 0.1 מעלות /S-100 מעלות /שניות |
| סיבוב אנכי | 180 מעלות (± 90 מעלות) 0.1 מעלות /S-80 מעלות S |
| H&V Flip | תְמִיכָה |
| הקפאת תמונה | תְמִיכָה |
| פו | תְמִיכָה |
| מספר מוגדר מראש | 255 |
| דיוק מראש | 0.1 מעלות |
| תכונות IPC | |
| פורמט קידוד וידאו | H.264/H.265/MJPG |
| זרם וידאו | זרם ראשי, זרם משנה |
| רזולוציית הזרם העיקרי | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 וכו '. |
| רזולוציית זרם משנה | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 וכו '. |
| קצב סיביות הווידיאו | 32kbps ~ 102400kbps |
| סוג קצב סיביות | שיעור משתנה, קצב קבוע |
| קצב מסגרת | 50 הרץ: 1fps ~ 50fps, 60 הרץ: 1fp |
| דחיסת שמע | AAC |
| קצב סיביות שמע | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| פרוטוקול רשת | SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, וכו '. |
| ממשק קלט/פלט | |
| פלט HD | 1xhdmi 1x3g - SDI: סוג BNC, 800mvp - p, 75Ω, יחד ל- SMPTE 424M תקן |
| LAN | 1xrj45: 10 מ '/100 מ' ממשק אתרנט, POE (802.3AF) |
| ממשק שמע | 1-CH: ממשק שמע 3.5 מ"מ, קו פנימה 1-CH: ממשק שמע 3.5 מ"מ, קו בחוץ |
| USB | 1XUSB3.0: סוג B ג'ק נקבה |
| ממשק תקשורת | 1xrs232 פנימה: 8pin min Din, Max Mater 1XRS232 OUT: 8PIN MIN DIN, מקסימום מרחק: 30 מ ', פרוטוקול: שימוש ברשת VISCA בלבד 1xrs485: יציאת פיניקס 2pin, מרחק מקסימום: 1200 מ ', פרוטוקול: Visca/pelco - d/pelco - p |
| ג'ק כוח | סוג ג'יטה (DC ב- 12V) |
| מפרט כללי | |
| ספק כוח | DC 12V/2A |
| צריכת חשמל | 12W |
| גודל המוצר | 247.1*152*169.6 מ"מ / 285*217*197 מ"מ (לפני / אחרי אריזה) |
| משקל מוצר | 1.37 ק"ג / 2.45 ק"ג (משקל נטו / ברוטו) |
תגיות פופולריות: 20x זום אופטי זום חי של מצלמת IP, סין, יצרנים, סיטונאות, מחיר, מחיר נמוך, מיוצר בסין










