פתרון ועידת וידאו זול
ממשק USB3.0
HD1080P 2.38 מגה פיקסל
זווית רחבה של 118 תארים
PAN: 0-355 תואר הטיה: +/- 60 תואר
RS-232, RS-422, RS-485, שלט רחוק IR
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
USB HD 1080P מצלמת וידאו לחדרי ישיבות
מצלמת הטיה של פאן פאן אופטי 3x
עיצוב מלוטש ואינטליגנטי
PLUG & PLAY קישוריות USB3.0
קריסטל ברור HD1080P איכות תמונה
תנועת PTZ מדויקת, חלקה ושקטה
מוגדר מראש: 10 באמצעות הגדרה מרחוק IR (255 דרך RS232)
חיישן CMOS באיכות גבוהה בגודל 1/2.8 אינץ ', 2.1MP (16: 9) CMOS
איכות מעולה עם חומר עדשת זכוכית מלאה
שדה ראיה ברוחב 118 מעלות ללא עיוות וידאו
פתרון ועידת וידאו זול
תמיכה בתקרת תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך)
2D ו- 3D NR לאיכות הווידיאו הטובה ביותר בתנאי תאורה שונים
תמיכה ב- Visca, pelco - p, ו- pelco - D פרוטוקול D, RS232/RS485 בקרת המצלמה
תואם לתוכנות ופלטפורמת ועידת הווידיאו המובילות ביותר



אריזה ומשלוח
1. משלוח:
להזמנות לדוגמא, יש לנו מוצרים במלאי; באותו יום משלוח כשאנחנו מקבלים את ההזמנה;
להזמנות רכש, אנו נשלח תוך 3-7 ימי עבודה;
2. אריזת:
אריזות קצף בפנים; אריזות קרטון סטנדרטיות בחוץ.

| חיישן | 1/2.8''sony CMOS |
| פיקסל יעיל | 2.38 מגה פיקסל |
| פיקסל פלט וידאו | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25 fps |
| זום | זום אופטי 3x |
| עֲדָשָׁה | f =2.38-7 מ"מ |
| צוֹהַר | F1.96-3.64 |
| זווית אופקית | 103.69 תואר (W) -42.12 תואר (T) |
| פלט וידאו | USB 3.0 |
| רזולוציית וידאו | 1080P (1920 *1080) |
| סטנדרט סיגינלי | NTSC/PAL |
| עמדה מוגדרת מראש | 64 |
| שליטה טמרנית | RS-232, RS485 |
| תְרִיס | 1/30S-1/10000S, AUTO |
| שיעור באוד | 38400/9600bps |
| פרוטוקול בקרה | Visca, pelco - d, pelco - p (rs-232, rs485) |
| פרוטוקול USB | UVC1.1 |
| תאורה מינימלית | 0.1lux |
| Snr | גדול או שווה ל- 50dB |
| פורמט קידוד וידאו | H.264, MJPEG, YUV |
| סיבוב אופקי | 350 מעלות (± 175 מעלות) 0.1 מעלות /S-100 מעלות /שניות |
| סיבוב אנכי | 90 מעלות (± 45 מעלות) 0.1 מעלות /S-80 מעלות S |
| ספק כוח | DC 12V/2A |
| כוח כוח כוח | 12W |
תגיות פופולריות: פתרון ועידת וידאו זול, סין, יצרנים, סיטונאות, מחיר, מחיר נמוך, מיוצר בסין












