מיקרופון לחדר ישיבות
רמקול בלוטות' Daisy Chain;
אודיו דופלקס מלא ומערך מיקרופונים של 360 מעלות;
אלגוריתם קולי בינה מלאכותית מובנית וטכנולוגיית איסוף להתאמה אוטומטית;
מצויד ב-4 מיקרופונים דיגיטליים לכל-כיווני MEMS ברגישות גבוהה;
חבר והפעל בקלות עם Bluetooth, USB ושקע מיני למכשירים ניידים;
פונקציות ידידותיות למשתמש, כולל כפתור השתקת מיקרופון, בקרות שיחה ועוצמת קול;
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
TEVO-NA200B חדש הגעה Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2.0 Bluetooth רמקול לחדר ישיבות
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth Speakerphone יכול להרחיב את חללי הפגישה שלך.
עם אלגוריתם קולי מובנה של AI וטכנולוגיית איסוף אוטומטית, TEVO-NA200B יכול לכוונן את עוצמת הקול באופן אוטומטי כדי לייעל את איזון הווליום העצמי.
אודיו דופלקס מלא ומערך מיקרופונים של 360 מעלות, רמקול TEVO-NA200B יכול לתמוך בדיבור כפול. הוא מצויד ב-4 מיקרופונים דיגיטליים מכל-כיווני MEMS ברגישות גבוהה כדי להבטיח שכולם יישמעו במהלך הוועידה הטלפונית.
רמקול נייד NA200B תואם לכל המכשירים, התוכנות, האפליקציות, וכו' הפופולריים. בעזרת טכנולוגיה ליצירת קרן, NA200B יכול לזהות את מיקום הרמקול בצורה מדויקת.
אתה יכול ליהנות מהפגישה שלך בבית, במשרד או במהלך הנסיעה.

תכונות עיקריות של TEVO-NA200B:
רמקול בלוטות' Daisy Chain;
אודיו דופלקס מלא ומערך מיקרופונים של 360 מעלות;
אלגוריתם קולי בינה מלאכותית מובנית וטכנולוגיית איסוף להתאמה אוטומטית;
מצויד ב-4 מיקרופונים דיגיטליים לכל-כיווני MEMS ברגישות גבוהה;
חבר והפעל בקלות עם Bluetooth, USB ושקע מיני למכשירים ניידים;
פונקציות ידידותיות למשתמש, כולל כפתור השתקת מיקרופון, בקרות שיחה ועוצמת קול;
עם טכנולוגיה ליצירת קרן, NA200B יכול לזהות את מיקום הרמקול בצורה מדויקת.
פרטי מוצר נוספים של TEVO-NA200B:
אידיאלי לחלל פגישות קטן ובינוני
רמקול Bluetooth Tevo-NA200B מבטיח שכולם יישמעו במהלך שיחות ועידה,
להפוך את הפגישה שלך ליעילה יותר.

אודיו דופלקס מלא ומערך מיקרופונים של 360 מעלות
מובנים 4 מיקרופונים כל-כיווני ליצירת איסוף צליל בכל-כיווני 360-תואר,
מתאים לחדר ישיבות של 20 מ"ר ותומך בפגישות חיות עם פחות מ-10 אנשים.

זמן המתנה ארוך
סוללה מובנית בעלת קיבולת גדולה של 5200mA גורמת לרמקול לזמן דיבור ארוך
(זמן עבודה של 9 שעות בווליום מקסימלי וזמן המתנה של 90 יום).

רמקול בלוטות' עבור softphone:
טווח קליטה קולי של 5 מטר, איכות קול צלולה להפליא אינצ'ים לפגישת ועידה בינונית גדולה;

משטח עמיד למים
המשטח העמיד למים מגן לחלוטין מפני האבק והמים;

עיצוב נייד ומוצק:
זה נוח לעבוד עם TENVEO NA200B בבית, במשרד, בחוץ בכל מקום כפי שתרצה.

קל כמו Plug and Play:
אין צורך ב-IT. ההגדרה והשימוש ברמקולי בלוטות' אלו הם פשוטים, פשוט התחבר וחייג;
תואם לכל פלטפורמות ה-UC המובילות.

ניתן לשרשר 1 יחידות רמקולים הרחבה (על ידי כבל RJ45), ולהגדיל את מרחק האיסוף עד 10 מטר.
רמקול ההרחבה הוא לאופציה.

אנא צור איתנו קשר אם אתה מעוניין ב-Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2.0 לחדר ישיבות TEVO-NA200B.
מפרט טכני:
| דֶגֶם | TEVO-NA200B |
| חדר ישיבות | 20-40m2 |
| טווח איסוף | 5 מטר |
| תגובת תדר מיקרופון | 100Hz-22KHz |
| מיקרופון מובנה | 4 |
| בלוטות | √ |
| תפוקה מקסימלית | 85dB |
| תגובת תדר רמקול: | 100Hz-22KHz |
| דופלקס מלא | √ |
| דיכוי רעש | √ |
| בקרת רווח אוטומטי | √ |
| ספק כוח: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| טמפרטורת עבודה | תואר 0 -50 תואר (מצב פעולה) |
| לחות | 20 אחוז -85 אחוז |
| תמיכה במערכת ההפעלה | חלונות / אנדרואיד / iOS / לינוקס |
| אביזרים | 1x רמקול ועידה; 1x כרטיס אחריות |
| מִמְשָׁק | 1x ממשק מסוג B; 1x ממשק רשת RJ45; 1x ממשק Line in/line out |
| ספק כוח | מתח באמצעות USB (5v/500mA), סוללת ליתיום מובנית בקיבולת 5200mAH; |
SZ Tenveo Video Technology Co,. Ltd
הוסף: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., שנג'ן, סין
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: פלוס 86 135 5233 5495
Whatsapp: פלוס 86 134 7469 0572
סקייפ: חי:956467630_1
אתר אינטרנט: www.tenveo-video-conference.com
תגיות פופולריות: מיקרופון חדר ישיבות, סין, יצרנים, סיטונאי, מחיר, מחיר נמוך, תוצרת סין








