
דיבורית TEVO-A6T דו כיוונית 2 mac לשולחן חדר ישיבות
דגם: TEVO-NA200EX
רמקול 10M רדיו דייזי שרשרת
ממשק USB
רמקול 98dB
8 מיקרופונים, 2 רמקולים
ביטול הד אדפטיבי
מעקב קול אנושי מסתגל
מיקרופון כל-כיווני בעל רגישות גבוהה
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
רמקול מקצועי איסוף קולי 360 מעלות מיקרופון USB 10M TEVO-NA200EX

Daisy Chain/שימוש לבד אידיאלי לחלל פגישות - רמקול TEVO-NA200EX כולל פונקציות של שרשרת דייזי, רמקולי ועידה מדורגים מרחיבים מאוד את מרחב הפגישה האפקטיבי שלך, ומספקים אודיו מעולה לוועידה שיתופית. זה שדרוג חדש המבוסס על M2 בהתחשב בצרכים של הלקוחות שלנו. החלק הטוב ביותר הוא שאתה לא יכול רק לקחת את NA200 פלוס NA200S לפגישה גדולה יותר, לאפשר ליותר משתתפים להשתתף בשיחת הועידה, אלא להשתמש לבד עבור 2 חדרים קטנים כשני רמקולים M2.
Ai Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech - רמקול סקייפ מיישם את אלגוריתם VoiceIA מבוסס AI כדי לחסל רעש בהתאם לדינמיקה סביבתית, לדכא הד ביעילות, כדי לסנן רעשי סביבה בסביבות פתוחות, מה שמבטיח לך צליל סוחף מעולה. בינתיים, רמקול NA200EX מצויד במערך מיקרופונים דיגיטליים בעל רגישות גבוהה שיכול לזהות את המרחק של מקור הקול, תוך התאמה אוטומטית של עוצמת הקול למימוש איזון עוצמת הקול העצמי.
אודיו דופלקס מלא ומערך מיקרופונים NA200EX 360 מעלות תומך בדיבור כפול. עזרה לך לערוך ועידה מרובה צדדים בכל מקום בלי לדאוג למרחק חוסם את התקשורת המאוחדת שלך עם השותפים העסקיים שלך כדי לקבל שיחה מוצלחת. רמקול NA200EX מצויד ב-8 מיקרופונים דיגיטליים מכל-כיווני MEMS ברגישות גבוהה כדי להבטיח שכולם יישמעו במהלך הוועידה הטלפונית, השונה מהעיצוב המסורתי של מיקרופון יחיד, ומשיג איסוף אמיתי של 360 מעלות.
תאימות גבוהה וחיבורים מרובים רמקול נייד NA200EX תואם להתקנים, תוכנות/אפליקציות שונות. לא משנה שאתה משתמש ב-window7/8/10, Mac OS, Android או IOS, רמקול ועידה יכול להיות מחובר בקלות. טלפון רמקול NA200EX תומך גם בטלפונים softphones נפוצים כמו Zoom, Skype for Business, WebEx, Google Hangout וכו'.
עיצוב מחוון לד וגודל נייד עם מארז עם טכנולוגיה ליצירת קרן, NA200EX מזהה במדויק את מיקומם של האנשים המדברים ומציין קולות בזוויות שונות באמצעות נורות LED. יותר מכך, נורית הטבעת תספר לכם בבירור את עוצמת הקול, המתח ומצב החיבור של סדרת NA200. בהתחשב בגירוש אנשי עסקים, רמקול ועידה NA200EX מגיע עם נרתיק מגן כדי לשאת אותו בקלות! פשוט תביא רמקול NA200EX למשרד / הביתה או בעת נסיעה!

רמקול אלחוטי מקצועי 360 מעלות איסוף קולי USB מיקרופון מחיר ומפרט כמפורט להלן:


יכול לשרשר 1 יחידות רמקולים הרחבה (על ידי כבל RJ45), ולהגדיל את מרחק האיסוף ל-10 מטר.
רמקול ההרחבה הוא לאופציה.

1. משלוח:
להזמנות לדוגמה, יש לנו מוצרים במלאי; משלוח באותו יום כאשר אנו מקבלים את ההזמנה;
עבור הזמנת רכש, אנו נשלח תוך 3-7 ימי עבודה;
2. אריזה:
אריזת קצף בפנים; אריזת קרטון סטנדרטית בחוץ.

מידע על החברה

אנא צור איתנו קשר אם אתה מעוניין ברמקול מקצועי איסוף קולי 360 מעלות USB מיקרופון מחיר 10M
מפרט טכני של TEVO-NA200EXמערכת ועידות שמע:
| דֶגֶם | TEVO-NA200EX |
| חדר ישיבות | 5 מ' (16.4 רגל) פלוס |
| טווח איסוף | 5 פלוס 5 מטר |
| תגובת תדר מיקרופון | 100Hz-22KHz |
| מיקרופון מובנה | 4 |
| בלוטות | לא |
| תפוקה מקסימלית | 85dB |
| תגובת תדר רמקול: | 100Hz-22KHz |
| דופלקס מלא | √ |
| דיכוי רעש | √ |
| בקרת רווח אוטומטי | √ |
| ספק כוח: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| טמפרטורת עבודה | תואר 0 -50 תואר (מצב פעולה) |
| לחות | 20 אחוז -85 אחוז |
| תמיכה במערכת ההפעלה | חלונות / אנדרואיד / iOS / לינוקס |
| אביזרים | 1x רמקול ועידה; 1x כרטיס אחריות |
| מִמְשָׁק | 1x ממשק מסוג B; 1x ממשק רשת RJ45; 1x ממשק Line in/line out |
| ספק כוח | מתח באמצעות USB (5v/500mA), סוללת ליתיום מובנית בקיבולת 5200mAH; |
תגיות פופולריות: TEVO-A6T דיבורית דו כיוונית רמקול 2 mac לשולחן חדר ישיבות, סין, יצרנים, סיטונאי, מחיר, מחיר נמוך, תוצרת סין






