רמקול מיקרופון של ועידת Bluetooth
דגם מס ': TEVO {111M6B
* Usb/bluetooth/אלחוטי/שקע 3.5 מ"מ
* נבנה 8 מיקרופונים בעלי כיוון גבוה של נאמנות גבוהה
* רדיוס איסוף קולי של 6 מ '
* 8000mAh סוללה
* 2 מיקרופונים של הרחבה זמינים (3 מטר רדיוס איסוף קול)
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
TEVO - M6B Bluetooth ועידת רמקול מיקרופון
לזום של ועידה קטנה עד בינונית

מערך מיקרופון חכם של 8x 36o תואר, 6M קול איסוף רדיוס
TEVO - ועידת M6B כנס Bluetooth רמקול, עם מיקרופונים בכירים בכיוון - ב 8 מערך 360 מעלות מיקרופונים כיוון -כיוון, לוכד צליל מכל הכיוונים, ועם משתתפים בנויים בביצועים במהלך מפגשים.
8000mAh סוללה
8000mAh סוללת קיבולת גדולה יותר תומכת בזמן שיחה של 13 שעות, שיכולה לשמור על ישיבת יום- ביום שלך בתשלום יחיד.


USB, Bluetooth, חיבור דונגל אלחוטי
USB, Bluetooth, Dongle Wireless ו- AUX 4 דרכי חיבורים לסמארטפון, מחשב, מחשב נייד ומכשירים אחרים. בין אם אתם בבית או בנסיעת עסקים, טלפון רמקולי ועידת Bluetooth המקצועי הזה תמיד מוקדש כדי לעזור לכם לממש ארוך {}}} איסוף מרחק וגבוה {}}} שיחות איכותיות, מה שמקל על פגישות ועידה או עסקים!
תאימות אוניברסלית
תואם לכל יישומי תוכנת ועידת וידאו ושירותי ענן.

| דגם מס ' | TEVO - M6B USB / Bluetooth רמקול |
| Bluetooth | BT5.0 |
| סוֹלְלָה | 8000mAh (נבנה - בסוללת ליתיום); זמן מוזיקה (עד 13 שעות); זמן הטעינה המהיר ביותר: 3 שעות; זמן טעינה באופן קבוע למעלה: 6 שעות (תמיכה בטעינה של Pd2.0/3.0, עם חשמל מקסימלי עד 18 וואט) |
| סוג חיבור | Usb/bluetooth/אלחוטי/שקע 3.5 מ"מ (דייזי - גרסת השרשרת יש שקע 2x3.5 מ"מ) |
| גודל חדר הישיבות | 15-30㎡ |
| מפגש עם | עד 15 משתתפים |
| טווח איסוף | 6 מטר (19.68 רגל) |
| מיקרופונים | נבנה במיקרופונים 8x |
| סוג מיקרופון | Omni - כיוון (טווח איסוף 360 מעלות) |
| רגישות למיקרופון | -38dB |
| הפחתת רעש | כֵּן |
| שמע דופלקס מלא | כֵּן |
| AEC | כֵּן |
| טווח תדרים | 100 הרץ עד 20 קילו הרץ |
| רַמקוֹל | 5W/110dB |
| מִמְשָׁק | סוג 1 x סוג - C, 1x 3.5 מ"מ יציאת שמע, יציאת 2x3.5 מ"מ למיצעי הרחבה |
| דרישות מערכת | Windows 7/8/10 ומעלה, MacOS 10.7 ומעלה, Chrome OS V29.01547 ומעלה |
| תמיכה ביישום | תוכנה: סקייפ, FaceTime, Zoom, צוותי מיקרוסופט, Hangouts, Obs, XSplit וכו '. |
| טמפרטורת עבודה | -10 תואר -+45 תואר |
| טמפרטורת אחסון | -10 תואר -+45 תואר |
| לחות לאחסון | 20% - 90% RH (לא מעוניינים) |
| לחות עובדת | 20% - 80% RH (לא מעשה) |
| ספק כוח | 5V /3A או 9V /2A |
| גודל המוצר | 143 מ"מ*143 מ"מ*75 מ"מ/261*191*126 מ"מ (לפני/אחרי אריזה) |
| משקל מוצר | 1.02 ק"ג /1.67 ק"ג( נט / משקל ברוטו 带扩展麦) (מיקרופון הרחבה כלול) |
תגיות פופולריות: רמקול מיקרופון של ועידת Bluetooth, סין, יצרנים, סיטונאות, מחיר, מחיר נמוך, מיוצר בסין












