TEVO-V1080 PTZ 1080P איכות טובה ועידה שימושי צ 'אט USB מצלמת וידאו
Mar 25, 2017
דגם NO: TEVO-V1080
צבע: כסף
זמן אספקה: 3 ימים לאחר התשלום
פיקסלים אפקטיביים: 2.1 מגה פיקסל
יציאת וידאו מובנית: USB 2.0
שפה: אנגלית
Protocol: Visca, Pelco-D / P
מותאם אישית: מותאם אישית
סימן מסחרי: PUAS
מפרט: 135 * 145 * 150 מ"מ
קוד HS: 8525
וידאו: וידאו
OEM: ODM
חיישן: 1 / 2.8 "HD צבע CMOS
עדשה: מיקוד קבוע
OSD: כן
אישור: Ce, ISO9001
מצב: חדש
הסמכה: CE, RoHS, ISO, FCC
אריזה: חבילה נייטרלית או מותאמת אישית
מקור: סין
סקירת מוצר:
TENVEO משלב 1080P פלט וידאו דיגיטלי גבוהה עם הנוחות של מסורת USB 2 .0, מתן שיטה לשיווק לבנות כנס וידאו כלכלי. USB 2 .0 מצלמת וידאו, עם 2. 2 MP צבע CMOS חיישן, פלט תמונה ברזולוציה גבוהה תמונה באיכות אשר להגיע ל 1080P / 3 0 ו 720p / 30. תמיכה RS232C ו - RS422 שלט רחוק (VISCA , PELCO P / D פרוטוקול) ממשק, עבור כל הגדרות המצלמה ואת הטיה / זווית / זום מרחוק במהירות גבוהה תקשורת מלאה המבצע, הגדרת PTZ רב תכליתי.
שדה יישום:
TEVO USB 2 .0 וידאו HD ועידת וידאו מספק פתרון מותאם אישית אידיאלי עבור ועידת וידאו מרחוק, חינוך מרחוק , מרחוק רפואי רפואי ותקשורת אינטרנט וכן הלאה, החל לעבוד שטח פתוח למשרדים פרטיים וחדר ישיבות.
תכונות מוצר:
1. אימוץ 2. 2 פיקסלים אפקטיביים MP , 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. פורמט וידאו: MJPEG 1080P / 30 720P / 30
3. 10 x אופטי, 12 x דיגיטלי
4. USB 2.0 ממשק, תקע ושחק
5. ממשק USB 2.0, גישה לשלוט PTZ ו ZOOM
6. הבינלאומי חלוצי Ultra- שותק הטכנולוגיה, מה שהופך PTZ להפוך בשקט
7. 128 presets ו 255 כתובת אשד פרוטוקול הרחבה
8. יוזמה מקומית VISCA ו PELCO P / D פרוטוקול זיהוי אוטומטי הטכנולוגיה, אין צורך לשנות את הקוד או התפריט
9. עיצוב אוטומטי אוטומטי להעיף אוטומטי ( התקנה שולחן העבודה / התקרה)
פרמטרים טכנולוגיים:
| M ODEL | TEVO-V1080 |
| רג ס | 1 / 2.7 "HD צבע CMOS |
| פיקסלים אפקטיביים | 2. 2 MP |
| וידאו F | 1080P30 , 720P 30 |
| ZOOM | מיקוד קבוע |
| קַשׁתִית | אוטומטי / ידני |
| זווית F ield של V | 56 & # 176; (W) |
| מוֹקֵד | אוטומטי / ידני / דחף |
| Min. איל | 0.2 לוקס /0.005Lux |
| איזון לבן | אוטומטי / ידני |
| יחס S / N | & # 8805; 50dB |
| אלקטרונית S hutter | 1 עד 1/10000 s |
| הפחתת רעש דיגיטלי | 2D / 3D |
| תאורה אחורית C | דולק כבוי |
| מוגדר מראש | 255 |
| פנורמה / זווית סיבוב זווית | פאן & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| מהירות פאן / הטיה | 0.1-180 & # 176; ( פאן ) , 0.1-120 & # 176; ( טיה ) |
| מסוף בקרה | RS-232C / RS-422 |
| פרוטוקול בקרה | VISCA , PELCO-P / D |
| ממשק פלט וידאו | USB 2.0 |
| טמפרטורת הפעולה | -10 & C 186; C ~ 50 & # 186; C |
| כּוֹחַ | DC12V |
| צריכת חשמל C | 12W |
| מִשׁקָל | 1.6 ק"ג |
ממדים:
240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (לפני / לאחר האריזה)
תצוגת ממשק
אביזרים:
מתאם מתח DC 12V, שלט רחוק IR, ידני , RS-232C קו בקרה טורי, כבל USB2.0 (5 מטר), בסוגריים וברגים .
התחלה מהירה:
השירותים שלנו:
1, שנתיים אחריות
2, OEM & ODM שירותים (שפה, לוגו, ect אריזה זמין)
3, משלוח מהיר (3-10 ימים לאחר קבלת התשלום)
4, TT / Paypal מקובל
TEVNVEO וידאו טכנולוגיה ושות 'בע"מ נוסדה בשנת 2002, יצרנית מקצועי של מצלמת ועידת וידאו, עם לסה"נ, FCC, ISO9001: 2008 הסמכה. אנו מתחייבים לספק היי טק, באיכות גבוהה ואנושית ועידות וידאו פתרונות. OEM ו ODM זמין.
Don `t hestiate ליצור איתי קשר עבור כל מידע.
מקווה לשתף פעולה איתך!
דוא"ל: sales02@tenveo.com
פייסבוק: Xiaoling נינג
טוויטר: קרי נינג
סקייפ: קרי נינג
מה זה יישום: + 8618677780472
אנו משוחחים בטלפון: 18677780472
QQ: 936923808
מנהל סחר: cn1520308805nqcx

