20X 1080P HD PTZ וידאו קונפרנס Component Component עם ממשק HDMI HDMI (OHD320-A)
Mar 24, 2017
מידע בסיסי
דגם NO: TEVO-HD9620
וידאו: וידאו
תקשורת: קווית
OEM: ODM
חיישן: 1 / 2.8 "אקסמור CMOS
עדשה: 20 X זום אופטי, 12 X זום דיגיטלי
מובנית פלט וידאו: HDMI, YPBPR, Cvbs, DVI-I
שפה: אנגלית או מותאמת אישית
סימן מסחרי: PUAS או מותאם אישית
מפרט: 220x160x160mm
קוד HS: 8525
סוג: מערכת ועידות וידאו
הרכב: CMOS
צבע: שחור
זמן אספקה: 3 ימים לאחר התשלום
פיקסלים אפקטיביים: 3.27 מגה פיקסל
מערכת אותות: 1080 60p / 50p
ממשק בקרת מצלמה: RS-232c / RS-422
OSD: כן
אריזה: חבילה נייטרלית או מותאמת אישית
מקור: סין
תיאור מוצר
מצלמת וידאו TEVO-HD9620 HD
סקירת מוצר:
TEVO-HD9620 הוא המותג שלנו אינטליגנטי HD גבוהה מצלמת ועידת וידאו, עם מודול SONY, מתן 3.27MP תמונה ברזולוציה גבוהה. כל הגדרות המצלמה ואת פאן / להטות / זום מרחוק במהירות גבוהה תקשורת מלאה המבצע. הטכנולוגיה הייחודית פטנט הפטנט אוטומטי (התקנה שולחן העבודה או התקרה), עם 255 presets, הגדרת PTZ רב תכליתי. RS232 ו - RS422 שלט רחוק (VISCA , PELCO P / D פרוטוקול) ממשק.
שדה יישום:
TEVO סדרתי HD וידאו בכנס המצלמה כבר בשימוש נרחב ועידות וידאו, כנס חדר, telepresence, כנס רב משתתפים, למידה מרחוק, מוסדות חינוך, הכשרה ארגונית, פגישה עסקית, הממשלה, Telemedicine, דיור של הפולחן, אני nternet תקשורת, ניטור, בתי המשפט וכו ' .
תכונות מוצר:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 2 40 פעמים משתנה יחס הזום ( 20 x Optica l זום עם זום דיגיטלי 12 x )
3. 1 / 2.8 " Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI, YPbPr , DVI- I , HD התמונה פלט HD בו זמנית
5. HD & SD פלט האות בו זמנית
6. פרוטוקול VISCA ו- PELCO P / D נתמך
7. בקר מרוחק אחד עם ארבע מצלמות
8. High-end סגסוגת התחתונה, ירידה בטמפרטורה של המצלמה, להבטיח פלט תמונה יציב
9. מובנית גישה לאינטרנט RJ45, תמיכה 10M / 100 אינטרנט
10. 255 עמדות מראש על ידי מחשב או בקר מקלדת, 254 כתובות ניתן להגדיר, לזהות באופן אוטומטי
11. שיטות בקרה רב זמין, תמיכה RS232 / 485 שולטת סדרתי, אין צורך לשנות את הקוד ג
12. תואם עם ועידות וידאו הגדולות להרצאה codec הרצאה
פרמטרים טכנולוגיים:
תצוגת ממשק:
אביזרים:
השירותים שלנו:
1, שנתיים אחריות
2, OEM & ODM שירותים (שפה, לוגו, ect אריזה זמין)
3, משלוח מהיר (3-10 ימים לאחר קבלת התשלום)
4, TT / Paypal מקובל
TENVEO וידאו טכנולוגיה ושות 'בע"מ נוסדה בשנת 2001, יצרנית מקצועי של מצלמת ועידת וידאו, עם לסה"נ, FCC, ISO9001: 2008 אישורים. אנו מתחייבים לספק היי טק, באיכות גבוהה ואנושית ועידות וידאו פתרונות. OEM ו ODM זמין.
סקירת מוצר:
TEVO-HD9620 הוא המותג שלנו אינטליגנטי HD גבוהה מצלמת ועידת וידאו, עם מודול SONY, מתן 3.27MP תמונה ברזולוציה גבוהה. כל הגדרות המצלמה ואת פאן / להטות / זום מרחוק במהירות גבוהה תקשורת מלאה המבצע. הטכנולוגיה הייחודית פטנט הפטנט אוטומטי (התקנה שולחן העבודה או התקרה), עם 255 presets, הגדרת PTZ רב תכליתי. RS232 ו - RS422 שלט רחוק (VISCA , PELCO P / D פרוטוקול) ממשק.
שדה יישום:
TEVO סדרתי HD וידאו בכנס המצלמה כבר בשימוש נרחב ועידות וידאו, כנס חדר, telepresence, כנס רב משתתפים, למידה מרחוק, מוסדות חינוך, הכשרה ארגונית, פגישה עסקית, הממשלה, Telemedicine, דיור של הפולחן, אני nternet תקשורת, ניטור, בתי המשפט וכו ' .
תכונות מוצר:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 2 40 פעמים משתנה יחס הזום ( 20 x Optica l זום עם זום דיגיטלי 12 x )
3. 1 / 2.8 " Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI, YPbPr , DVI- I , HD התמונה פלט HD בו זמנית
5. HD & SD פלט האות בו זמנית
6. פרוטוקול VISCA ו- PELCO P / D נתמך
7. בקר מרוחק אחד עם ארבע מצלמות
8. High-end סגסוגת התחתונה, ירידה בטמפרטורה של המצלמה, להבטיח פלט תמונה יציב
9. מובנית גישה לאינטרנט RJ45, תמיכה 10M / 100 אינטרנט
10. 255 עמדות מראש על ידי מחשב או בקר מקלדת, 254 כתובות ניתן להגדיר, לזהות באופן אוטומטי
11. שיטות בקרה רב זמין, תמיכה RS232 / 485 שולטת סדרתי, אין צורך לשנות את הקוד ג
12. תואם עם ועידות וידאו הגדולות להרצאה codec הרצאה
פרמטרים טכנולוגיים:
| דֶגֶם | PUS- O HD3 20 |
| רג ס | 1 / 2.8 " EXMor CMOS |
| פיקסלים אפקטיביים | 3.27 MP |
| וידאו F | 1080P / 60 , 1080P / 50 , 1080P / 30, 1080P / 25, 1080I / 60, 1080I / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | זום אופטי 20x |
| קַשׁתִית | אוטומטי / ידני |
| זווית F ield של V | 2.9 & # 176; (T) -55.4 & # 176; (W) |
| מוֹקֵד | אוטומטי / ידני / דחף |
| Min. אני llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| איזון לבן | אוטומטי / ידני |
| יחס S / N | & # 8805; 50dB |
| אלקטרונית S hutter | 1 עד 1 / 10000s |
| הפחתת רעש דיגיטלי | 2D / 3D |
| תאורה אחורית C | דולק כבוי |
| מוגדר מראש | 255 |
| פנורמה / זווית סיבוב זווית | פאן & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| מהירות פאן / הטיה | 0.1-180 & # 176; ( פאן ), 0.1-120 & # 176; ( הטיה ) |
| מסוף בקרה | RS-232C / RS-422 |
| פרוטוקול בקרה | VISCA , PELCO-P / D |
| וידאו O פלט אני | 3G-SDI , YPbPr , DVI-I , HDMI , CVBS |
| טמפרטורת הפעולה | -10 & C 186; C ~ 50 & # 186; C |
| כּוֹחַ | DC12V |
| חשמל C | 12W |
| מִשׁקָל | |
| פרמטר רשת | |
| רשת וידאו קידוד | MJPEG , H.264 , פרופיל גבוה |
| תקן קידוד | 1080P ( 1920 * 1080 ) עד 30 פריימים לשנייה, 720P ( 1280 * 720 ) עד 30 פריימים לשנייה, D1 (720 * 576) עד 25 פריימים לשנייה |
| פרוטוקול רשת | L2TP , IP4 , IGMP , ICMP , ARP , TCP , UDP , DHCP , PPPoE , RTP , RTSP , QoS , DNS , DDNS , NTP , FTP , UPnP , HTTP , SNMP , SIP , GB / T28181 , Onvif |
| זרם שמע | AAC-LC Boardband אודיו קידוד, איכות צליל גבוהה. |
| ממשק רשת | Bulti-in RJ45 גישה לאינטרנט, תמיכה 10 M / 100 M נתוני אינטרנט |
תצוגת ממשק:
אביזרים:
מתאם DC 12Vpower, שלט רחוק אינפרא אדום, ידני, RS232, כבל RS485, כבל HDMI , סוגריים וברגים
השירותים שלנו:
1, שנתיים אחריות
2, OEM & ODM שירותים (שפה, לוגו, ect אריזה זמין)
3, משלוח מהיר (3-10 ימים לאחר קבלת התשלום)
4, TT / Paypal מקובל
TENVEO וידאו טכנולוגיה ושות 'בע"מ נוסדה בשנת 2001, יצרנית מקצועי של מצלמת ועידת וידאו, עם לסה"נ, FCC, ISO9001: 2008 אישורים. אנו מתחייבים לספק היי טק, באיכות גבוהה ואנושית ועידות וידאו פתרונות. OEM ו ODM זמין.
מקווה לשתף פעולה איתך!

