
מצלמה רחבה בזווית Usb
פלט וידאו USB2.0 ברזולוציית 4K
פניה: {{0}} מעלות הטיה: 0 מעלות ~120 מעלות
124 מעלות זווית רחבה מיקוד קבועה
RS-232, RS-485, שלט רחוק IR
1/2.7 אינץ' HD צבעוני CMOS 8 מגה פיקסל
איכות מעולה עם חומר עדשת זכוכית מלאה
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
מצלמת זווית רחבה USB TEVO-UHD4K


סקירת מוצר של מצלמת זווית רחבה USB:
מצלמת Pan Tilt עם פוקוס קבוע
עיצוב מלוטש ואינטליגנטי
חבר והפעל USB2.0 קישוריות
איכות תמונה צלולה HD1080P
תנועת PTZ מדויקת, חלקה ושקטה
הגדרה מראש: 9 דרך שלט IR (256 דרך RS232)
חיישן CMOS באיכות גבוהה בגודל 1/2.7 אינץ', 8.29MP (16:9).
איכות מעולה עם חומר עדשת זכוכית מלאה
שדה ראייה רחב של 124 מעלות ללא עיוות וידאו
תומך במתקן תקרה, תושבת קיר ותליית חצובה (ניתן להרכבה הפוכה)
2D ו-3D NR לאיכות וידאו מיטבית בתנאי תאורה שונים
תמיכה בפרוטוקול Visca, Pelco-P ו-Pelco-D, בקרת מצלמה RS232/RS485
תואם למרבית תוכנות ופלטפורמת ועידת הווידאו המובילות



| מס' דגם | UHD4K |
| חיישן | 1/2.8 אינץ' SONY CMOS |
| פיקסלים יעילים | 8.29 מגה פיקסל |
| אותות וידאו | 4K@30/25fps,2K@30/25fps,1080p@30/25fps |
| זום | זום דיגיטלי פי 5 |
| עֲדָשָׁה | f=2.2 מ"מ |
| צוֹהַר | F1.8 |
| זווית אופקית | 124 מעלות |
| זווית אנכית | 71 מעלות |
| זווית אלכסונית | 116 מעלות |
| פלט וידאו | USB 2.0 |
| LAN | / |
| פרוטוקול רשת | / |
| פורמט קידוד וידאו | MJPEG, YUY2 |
| רזולוציית וידאו | 4K(3840*2160) וכו' |
| תקן סיגנל | NTSC/PAL |
| מיקום מוגדר מראש | המשתמש יכול להגדיר עד 64 הגדרות מוגדרות מראש (10 הגדרות קבועות מראש על ידי שלט IR) |
| ממשק שליטה | RS-232 (קלט בלבד), RS-485, USB |
| תְרִיס | 1/30 שניות-1/10000 שניות, אוטומטי |
| שיעור באוד | 38400/9600bps |
| פרוטוקול בקרה | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| פרוטוקול USB | UVC1.1 |
| תאורה מינימלית | 0.1 לוקס |
| SNR | גדול או שווה ל-50dB |
| סיבוב אופקי | 350 מעלות (±175 מעלות) 0.1 מעלות /שניה-100 מעלות /שניות |
| סיבוב אנכי | 180 מעלות (±90 מעלות) 0.1 מעלות /ש-80 מעלות שניות |
| ספק כוח | DC 12V/2A |
| צריכת חשמל | 12W |
| טמפרטורת עבודה | תואר 0 ~+50 תואר |
| לחות עבודה | 0~95% RH |
| גודל מוצר | 212*160*172 מ"מ/260*217*197 מ"מ (לפני/אחרי אריזה) |
| משקל המוצר | 1.25 ק"ג/2.05 ק"ג (נטו/משקל ברוטו) |
תגיות פופולריות: מצלמה רחבה בזווית usb, סין, יצרנים, סיטונאי, מחיר, מחיר נמוך, תוצרת סין




