מצלמת חדר ישיבות USB HDMI 11x זום אופטי
דגם מס ': TEVO-VL11H
* 1/2.8''sony CMOS חיישן
* 1080p@60fps
* זום אופטי 11x עם 62.8 מעלות FOV
* יציאות וידאו של USB HDMI
* RS232/RS485 לבקר ג'ויסטיק
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
ידוע כאחד היצרנים והספקים המובילים בסין, כעת אנו מברכים אתכם בחום לסיטונאות המצלמה המתקדמת שלנו ב- USB HDMI חדר ישיבות 11x זום אופטי עם מחיר נמוך. בעזרת ציוד וטכנולוגיה מתקדמים, אנו יכולים להבטיח לכם את הביצועים האיכותיים והטובים של הציוד שלנו.
Tenveo vloop usb3. 0/hdmi 11x זום אופטי fhd 1080p 60fps ptz מצלמת ועידה

המצלמה של חדר הישיבות לוכדת כל רשת בבהירות המדהימה 1080p 60fps

מצלמת חדר הישיבות עם usb3. 0 יציאות וידאו HDMI, קלות לשימוש. ועם יציאות RS232/RS485, קל לשלט רחוק


תאימות אוניברסלית

תמיכה במיקום שולחני, הרכבה על תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך)


| דגם מס ' | TEVO-VL11H |
| חיישן תמונה | 1/2.8''sony CMOS |
| פיקסלים יעילים | 2.38 מגה פיקסל |
| פורמט וידאו | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25 fps |
| זום אופטי | זום אופטי 10x |
| עֲדָשָׁה | F1.8-2.6 |
| צוֹהַר | f =5. 76-46. 09 מ"מ |
| זווית אופקית | 54.7 מעלות (w) -6. 8 תואר (t) |
| זווית אנכית | 30.8 מעלות (w) -3. 8 תואר (t) |
| זווית אלכסונית | 62.8 מעלות (w) -7. 8 תואר (t) |
| פיצוי תאורה אחורית | תְמִיכָה |
| Snr | >50dB |
| מוֹקֵד | רכב / מדריך |
| הפחתת רעש דיגיטלי | הפחתת רעש 2D ו- 3D |
| חשיפה | רכב / מדריך |
| ממשקי וידאו | Hdmi, usb3. 0 c |
| פורמט דחיסת וידאו | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| פרוטוקול בקרה | Visca/Pelco-D/Pelco-P; שיעור Baud: 38400/9600/4800/2400 |
| ממשק בקרה | RS232 (קלט בלבד), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| סיבוב PAN/TILT | ± 175 מעלות, -90 תואר -+90 תואר |
| מהירות בקרת PAN | 0. 1 -80 תואר /שניות |
| מהירות בקרת הטיה | 0. 1 -60 תואר /שניות |
| מספר מראש | המשתמש יכול להגדיר עד 255 קביעות מוגדרות מראש (10 קביעות מוגדרות מראש על ידי IR מרחוק) |
| מערכות פעולה | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ומעלה, לינוקס (נדרש לתמיכה ב- UVC.) |
| מתח קלט | DC 12V |
| זרם קלט | 2. 0 A (מקסימום) |
| צריכת חשמל | 13W (מקסימום) |
| חנות טמפרטורה | -20 תואר עד 60 מעלות |
| לאחסן לחות | 20% -90% RH |
| טמפרטורת עבודה | 0 תואר ל -40 מעלות |
| לחות עובדת | 20% -80% RH |
| מימד (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6 מ"מ/ 260*217*197 מ"מ (לפני/ אחרי אריזה) |
| N.W. / G.W. | 1.35 ק"ג/ 2.05 ק"ג (משקל נטו/ ברוטו) |
| אֲבִיזָר | מצלמה 1 x; 1 x כבל USB; מתאם כוח 1 x; 1x שלט רחוק IR; 1 x קיר קיר; מדריך 1 x |
| אחריות MFG | 3 שנים חלקים סטנדרטיים ואחריות עבודה |
תגיות פופולריות: מצלמת חדר הישיבות של USB HDMI 11x זום אופטי, סין, יצרנים, סיטונאות, מחיר, מחיר נמוך, תוצרת סין









