מצלמת ועידת וידאו HD מצלמת חדר ישיבות קטנה
דגם: TEVO - VHD3U
* זום אופטי 3x
* זווית וייב ברוחב 114 מעלות
* 1/2.8''sony CMOS חיישן, 2.38 מגה פיקסל, 1080p@60fps
* יציאות וידאו של HDMI USB
* תנועת PTZ מדויקת, חלקה ושקטה (PAN: 350 מעלות, הטיה: 180 מעלות)
* 2D ו- 3D NR
* מוגדר מראש: 10 באמצעות הגדרה מרחוק IR (256 דרך RS232)
* תמיכה בוויסקה, pelco - p, ו- pelco - D פרוטוקול D, RS232/RS485/IP/IR שלט רחוק
* תמיכה במיקום שולחן עבודה, הרכבה על תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך)
* תואם לתוכנות ופלטפורמת ועידת הווידיאו המובילות ביותר
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
מצלמת ועידת וידאו של Tenveo FHD מצלמת חדר ישיבות קטנה
- usb3.0/hdmi/1080p 60fps/3x זום אופטי/FOV רחב

שדרג את חווית השיתוף הווירטואלית שלך עםTenveo USB3.0/HDMI 3X זום אופטי FHD וידאו מצלמת ועידת וידאו מצלמת חדר ישיבות קטנה.הפיתרון האולטימטיבי ללכידת חזותיים מדהימים במהלך ועידות וידיאו, הדרכות קבוצתיות, מפגשי חינוך.
【𝟑𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 TENVEO VHD3UPRO מצלמה משתמשת בחיישן CMOS המספק 1080p FHD 60FPS תמונה אמיתית ויכול להציג את התמונה כולה בצורה חלקה עם עדשת זווית התצוגה הרחבה. עם המיקוד האוטומטי המהיר והמדויק, תוכלו להתקרב בחופשיות על כל הפרטים שתרצו להציג. אין ספק שלמערכת הוועידה יש את הביצועים הטובים ביותר לזום של ועידה קטנה.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 ניתן לשלוט על מצלמת PTZ של Tenveo מרחוק כדי לסובב 350 מעלות (± 175 מעלות) אופקית ו -180 מעלות (± 90 מעלות) אנכית בצורה מדויקת, חלקה ושקטה. זה תומך גם ב -10 קביעות מוגדרות מראש בשלט הרחוק של IR והוא זמין להגדרת 255 מראש קביעות מוגדרות מראש באמצעות ממשקי RS232 ו- RS485 לבקרה מקצועית. הדרך הנוחה יכולה לשלוט במהירות בתבנית המצלמה של PTZ, הטיה, זום ולעבור למצב שנקבע מראש לסגור - up.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 מצלמת ועידת וידאו של Tenveo תומכת בערוצי פלט וידאו כולל USB3.0 ו- HDMI. התחברו בצורה חלקה לפלטפורמות ועידת וידאו פופולריות כמו Skype, Zoom, Obs ו- YouTube דרך USB3.0 או HDMI. בינתיים זה יכול להפיק בו זמנית MAX 1080P@60FPS וידאו מ- HDMI Live Streaming (MJPG/H.264/H.265). זהו פיתרון מושלם לפגישות מקוונות קטנות או בינוניות בקבוצה.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 מצלמת PTZ יכולה להיות תואמת לתוכנת הווידיאו/פגישה הפופולרית הנוכחית, כולל זום, סקייפ, יוטיוב, מסנג'ר בפייסבוק, צוותים, FaceTime, Google Hangout, Obs, Google Meet וכן הלאה. הוא תומך ב- Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android ומעלה. מצלמת הזרם נמצאת בשימוש נרחב גם בשיחות וידאו, ועידות וידיאו, קורסים מקוונים, שידורי חי של הכנסייה, הרצאת מכללות, טל - רפואה, הכשרה מרחוק, ראיונות מרוחקים, חינוך מרחוק וכו '

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 מצלמת הרשת של הכנס תומכת בשולחן העבודה, צג, חצובה, קיר או תקרה הרכבה (ברגי קיר הרכבה והרכבה כלולים).

| דגם מס ' | TEVO - VHD3U |
| חיישן | 1/2.8''sony CMOS |
| פיקסלים יעילים | 2.38 מגה פיקסל |
| אותות וידאו | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25 fps |
| זום | זום אופטי 3x |
| עֲדָשָׁה | f =2.38-7 מ"מ |
| צוֹהַר | F1.96-3.64 |
| זווית אופקית | 103.69 תואר (W) -42.12 תואר (T) |
| זווית אנכית | 67.14 תואר (W) -24.87 תואר (T) |
| זווית אלכסונית | 113.91 תואר (W) -47.55 מעלות (T) |
| פלט וידאו | USB 3.0, HDMI |
| פורמט קידוד וידאו | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| רזולוציית וידאו | 1080p (1920 *1080) וכו ' |
| תקן איתות | NTSC/PAL |
| עמדה מוגדרת מראש | המשתמש יכול להגדיר עד 255 קביעות מוגדרות מראש (10 קביעות מוגדרות מראש על ידי IR מרחוק) |
| ממשק בקרה | RS-232 (קלט בלבד), RS-485, USB |
| תְרִיס | 1/30S-1/10000S, AUTO |
| שיעור באוד | 2400/4800/9600/38400bps |
| פרוטוקול בקרה | Visca, pelco - d, pelco - p (rs-232, rs-485) |
| פרוטוקול USB | UVC1.1 |
| תאורה מינימלית | 0.1lux |
| Snr | גדול או שווה ל- 50dB |
| סיבוב אופקי | 350 מעלות (± 175 מעלות) 0.1 מעלות /S-100 מעלות /שניות |
| סיבוב אנכי | 180 מעלות (± 90 מעלות) 0.1 מעלות /S-80 מעלות S |
| ספק כוח | DC 12V/2A |
| צריכת חשמל | 12W |
| טמפרטורת עבודה | 0 מעלות ל -40 מעלות |
| עבודה לחות | 20% -80% RH |
| חנות טמפרטורה | 20 מעלות ל 60 מעלות |
| לאחסן לחות | 20% -90% RH |
| גודל המוצר | 247.1*152*169.6 מ"מ / 285*217*197 מ"מ (לפני / אחרי אריזה) |
| משקל מוצר | 1.37 ק"ג / 2.45 ק"ג (משקל נטו / ברוטו) |
תגיות פופולריות: מצלמת ועידת הווידיאו של HD מצלמת חדר ישיבות קטנה, סין, יצרנים, סיטונאות, מחיר, מחיר נמוך, מיוצרת בסין












