20x זום אופטי FHD Church מצלמה עם HDMI USB
דגם מס ': Tevo {111 }vl20h
* 1/2.8''sony CMOS חיישן
* 1080p@60fps
* זום אופטי של 20x עם 60 מעלות FOV
* יציאות וידאו של USB HDMI
* RS232/RS485 לבקר ג'ויסטיק
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
Tenveo vloop 20x זום אופטי FHD Church מצלמת PTZ מצלמת הזרמה עם HDMI USB


המצלמה של הכנסייה לוכדת כל רשת בבהירות המדהימה 1080p 60fps

THEמצלמת כנסייהעם יציאות וידאו של USB3.0 HDMI, קל לשימוש. ועם יציאות RS232/RS485, קל לשלט רחוק


תאימות אוניברסלית

תמיכה במיקום שולחני, הרכבה על תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך)


| דגם מס ' | TEVO - VL20H |
| חיישן תמונה | 1/2.8''sony CMOS |
| פיקסלים יעילים | 2.38 מגה פיקסל |
| פורמט וידאו | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25 fps |
| זום אופטי | זום אופטי 20X |
| עֲדָשָׁה | F1.8-3.9 |
| צוֹהַר | f =5.9-94.4 מ"מ |
| זווית אופקית | 52.1 תואר (W) -3.4 מעלות (t) |
| זווית אנכית | 29.3 מעלות (W) -1.9 מעלות (t) |
| זווית אלכסונית | 59.8 מעלות (W) -3.9 תואר (T) |
| פיצוי תאורה אחורית | תְמִיכָה |
| Snr | >50dB |
| מוֹקֵד | רכב / מדריך |
| הפחתת רעש דיגיטלי | הפחתת רעש 2D ו- 3D |
| חשיפה | רכב / מדריך |
| ממשקי וידאו | HDMI, USB3.0 ג |
| פורמט דחיסת וידאו | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| פרוטוקול בקרה | Visca/pelco - d/pelco - p; שיעור Baud: 38400/9600/4800/2400 |
| ממשק בקרה | RS232 (קלט בלבד), RS485, USB3.0 C (UVC1.1) |
| סיבוב PAN/TILT | ± 175 מעלות, -90 מעלות -+90 תואר |
| מהירות בקרת PAN | 0.1 -80 תואר /שניות |
| מהירות בקרת הטיה | 0.1 -60 תואר /שניות |
| מספר מראש | המשתמש יכול להגדיר עד 255 קביעות מוגדרות מראש (10 קביעות מוגדרות מראש על ידי IR מרחוק) |
| מערכות פעולה | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ומעלה, לינוקס (נדרש לתמיכה ב- UVC.) |
| מתח קלט | DC 12V |
| זרם קלט | 2.0a (מקסימום) |
| צריכת חשמל | 13W (מקסימום) |
| חנות טמפרטורה | 20 מעלות ל 60 מעלות |
| לאחסן לחות | 20% -90% RH |
| טמפרטורת עבודה | 0 מעלות ל -40 מעלות |
| לחות עובדת | 20% -80% RH |
| מימד (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6 מ"מ/ 260*217*197 מ"מ (לפני/ אחרי אריזה) |
| N.W. / G.W. | 1.35 ק"ג/ 2.05 ק"ג (משקל נטו/ ברוטו) |
| אֲבִיזָר | מצלמה 1 x; 1 x כבל USB; מתאם כוח 1 x; 1x שלט רחוק IR; 1 x קיר קיר; מדריך 1 x |
| אחריות MFG | 3 שנים חלקים סטנדרטיים ואחריות עבודה |
תגיות פופולריות: מצלמת כנסיית FHD אופטית של 20x זום עם HDMI USB, סין, יצרנים, סיטונאות, מחיר, מחיר נמוך, תוצרת סין








