מצלמת ועידה של NDI Live Streaming Live 12x מצלמת ועידה עם פלט וידאו IP של HDMI USB
דגם מס ': TEVO-VL12U NDI
* זום אופטי 12X
* Sony IMX 415 1/2.8 "חיישן CMOS, 8.29 פיקסל מגה
* UHD4K איכות תמונה, זווית תצוגה רחבה
* HDMI USB, RJ45 פלט וידאו (תמיכה ב- POE ו- IP הזרמת)
* תנועת PTZ מדויקת, חלקה ושקטה (PAN: 350 מעלות, הטיה: 180 מעלות)
* 2D ו- 3D NR לאיכות הווידיאו הטובה ביותר בתנאי תאורה שונים
* מוגדר מראש: 10 באמצעות הגדרה מרחוק IR (256 דרך RS232)
* תמיכה בפרוטוקול Visca, Pelco-P ו- Pelco-D, RS232/RS485/IP/IR שלט רחוק
* פרוטוקול רשת: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, וכו '.
* תמיכה במיקום שולחן עבודה, הרכבה על תקרה, הר קיר ומר חצובה (הניתן להפך)
* תומך ב- POE/NDI: יכול להפעיל, לשלוט, להגדיר ולצפות תצוגה מקדימה של וידאו על כבל Ethernet אחד.
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר

מצלמת VL12U 4K מצוידת ב- POE, USB3. 0, חיישן סוני, עדשת 4K באמת, זום אופטי 12X ומערכת תמונות אולטרה- HD. הוא מספק וידאו חד, צבע יוצא מן הכלל ודיוק אופטי יוצא דופן. טכנולוגיית ה- AL המובנית שלה מיטבת את איזון האור כדי להדגיש את הפנים ולהעניק גווני עור למראה טבעי אפילו בתנאים עמומים או תאורה אחורית. בנוסף, זום אופטי של 12x עם זווית אופקית ברוחב 70.82 מעלות מאפשרת לענות בקלות עם הצרכים של חדרי ישיבות בינוניים עד גדולים.





| דגם מס ' | Vl12u ndi |
| חיישן תמונה | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| פיקסלים יעילים | 8.29MP, 16: 9 |
| פורמט וידאו | HDMI (4KP@30/25FPS, 1080P@60/50/30/25FPS, 720p@60/50/30/25FP); Usb3. 0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/h.264) |
| זום אופטי | זום 12X |
| עֲדָשָׁה | f =3. 9-46. 8 מ"מ |
| צוֹהַר | F1.6-F2.8 |
| זווית אופקית | 70.82 מעלות (w) -6. 48 מעלות (t) |
| זווית אנכית | 47.72 מעלות (w) -73. 66 מעלות (t) |
| זווית אלכסונית | 78.58 מעלות (w) -7. 42 מעלות (t) |
| פיצוי תאורה אחורית | תְמִיכָה |
| Snr | >50dB |
| מוֹקֵד | רכב / מדריך |
| הפחתת רעש דיגיטלי | הפחתת רעש 2D ו- 3D |
| חשיפה | רכב / מדריך |
| ממשקי וידאו | Hdmi, usb3. 0 c, rj45 |
| פורמט דחיסת וידאו | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | יציאת אתרנט אדפטיבית של 10 מ '/100 מ'; תומך ב- POE IEEE802.3AF |
| פרוטוקול רשת | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; תמכו בוויסקה על IP |
| פרוטוקול בקרה | Visca/Pelco-D/Pelco-P; שיעור Baud: 38400/9600/4800/2400 |
| ממשק בקרה | RS232 (קלט בלבד), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| סיבוב PAN/TILT | ± 175 מעלות, -90 תואר-+90 תואר |
| מהירות בקרת PAN | 0. 1 -80 תואר /שניות |
| מהירות בקרת הטיה | 0. 1 -60 תואר /שניות |
| מספר מראש | המשתמש יכול להגדיר עד 255 קביעות מוגדרות מראש (10 קביעות מוגדרות מראש על ידי IR מרחוק) |
| מערכות פעולה | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ומעלה, לינוקס (נדרש לתמיכה ב- UVC.) |
| מתח קלט | DC 12V |
| זרם קלט | 2. 0 A (מקסימום) |
| צריכת חשמל | 13W (מקסימום) |
| חנות טמפרטורה | -20 תואר עד 60 מעלות |
| לאחסן לחות | 20% -90% RH |
| טמפרטורת עבודה | 0 תואר ל -40 מעלות |
| לחות עובדת | 20% -80% RH |
| מימד (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6 מ"מ/ 260*217*197 מ"מ (לפני/ אחרי אריזה) |
| N.W. / G.W. | 1.35 ק"ג/ 2.05 ק"ג (משקל נטו/ ברוטו) |
| אֲבִיזָר | מצלמה 1 x; 1 x כבל USB; מתאם כוח 1 x; 1x שלט רחוק IR; 1 x קיר קיר; מדריך 1 x |
| אחריות MFG | 3 שנים חלקים סטנדרטיים ואחריות עבודה |
תגיות פופולריות: 4K מצלמת NDI סטרימינג Live 12x מצלמת ועידה עם HDMI USB IP יציאות וידאו, סין, יצרנים, סיטונאות, מחיר, מחיר נמוך, מיוצר בסין












