מצלמת אינטרנט ניידת 1080p מערכת ועידות וידאו
דגם: TEVO-VA200 Pro
שם: אודיו ווידאו הכל במצלמת אינטרנט אחת
חיישן תמונה: חיישן CMOS 1/2.7 (OV2710)
זום: מיקוד קבוע
רזולוציה: 1920×1080
ממשק: מיקרו USB2.0
עדשה: זווית ראייה רחבה של 2.2 מ"מ
פיקסל אפקטיבי: 2.10 מגה פיקסל
פורמט דחיסת וידאו: MJPEG,YUV
ספק כוח: ספק כוח USB, 5V, 70mA
מובנים 2 מיקרופונים כיווני Omni ו-2 רמקולים
זווית צפייה אופקית: אלכסון: 124 מעלות, אופקי: 112 מעלות, אנכי: 82 מעלות
מערכת תמיכה: Windows:10, 8.1, 8, 7 ו-macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
תוכנה תואמת: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting וכו'
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
מצלמת אינטרנט ניידת 1080p מערכת ועידות וידאו








| דֶגֶם | TEVO-VA200 Pro |
| שֵׁם | אודיו ווידאו הכל במצלמת אינטרנט אחת |
| חיישן תמונה | חיישן CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| עֲדָשָׁה | זווית ראייה רחבה של 2.2 מ"מ |
| פיקסל יעיל | 2.10 מגה פיקסל |
| תקריב | מיקוד קבוע |
| מִמְשָׁק | מיקרו USB2.0 |
| פורמט דחיסת וידאו | MJPEG,YUV |
| פתרון הבעיה | 1920×1080 |
| זווית צפייה אופקית | אלכסון: 124 מעלות, אופקי: 112 מעלות, אנכי: 82 מעלות |
| מינימום תאורה | 350 לוקס |
| ספק כוח | ספק כוח USB, 5V, 70mA |
| מִיקרוֹפוֹן | מיקרופון אומני כיווני מובנה |
| רַמקוֹל | רמקולים מובנים |
| MOD | 50 ס"מ |
| איזון לבן | אוטומטי |
| FPS | מקסימום 30fps (MJPG) |
| אורך הכבל | 3m |
| מערכת תמיכה | Windows:10, 8.1, 8, 7 ו-macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| תוכנה תואמת | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting וכו' |
| אביזרים | כבל USB, מדריך למשתמש |
| צריכת חשמל | 2w |
| תדר רמקול | 20Hz-20KHz |
| עַכָּבָּה | 4Ω |
| תפוקה מקסימלית | 85dB |
| כיוון המיקרופון | כל-כיווני |
| רְגִישׁוּת | -33dBFS |
| תדר מיקרופון | 20Hz-20KHz |
| איסוף טווח (מכשירי רדיו) | 3m |
| גודל מוצר | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| משקל המוצר | 0.33 g |
תגיות פופולריות: מצלמת אינטרנט ניידת 1080p מערכת ועידת וידאו, סין, יצרנים, סיטונאי, מחיר, מחיר נמוך, תוצרת סין













