מצלמת אינטרנט דיגיטלית 1080P USB למצלמת רשת אנדרואיד
דגם: TEVO-VA200
שם: אודיו ווידאו הכל במצלמת אינטרנט אחת
חיישן תמונה: חיישן CMOS 1/2.7 (OV2710)
זום: מיקוד קבוע
ממשק: מיקרו USB2.0
רזולוציה: 1920×1080
2 מיקרופונים כיווני Omni מובנים
עדשה: זווית ראייה רחבה של 2.2 מ"מ
פיקסל אפקטיבי: 2.10 מגה פיקסל
פורמט דחיסת וידאו: MJPEG,YUV
זווית צפייה אופקית: אלכסון: 124 מעלות, אופקי: 112 מעלות, אנכי: 82 מעלות
מערכת תמיכה: Windows:10, 8.1, 8, 7 ו-macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
תוכנה תואמת: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting וכו'
- משלוח מהיר
- אבטחת איכות
- שירות לקוחות 24/7
הצגת המוצר
ידוע כאחד היצרנים והספקים המובילים בסין, אנו מברכים אותך בחום לסיטונאי מצלמת אינטרנט דיגיטלית 1080p המתקדמת שלנו עבור מצלמת אינטרנט מיני PC עם אנדרואיד במחיר נמוך. בעזרת ציוד וטכנולוגיה מתקדמים, אנו יכולים להבטיח לך את האיכות הגבוהה והביצועים הטובים של הציוד שלנו.
מצלמת רשת USB דיגיטלית 1080P למצלמת אינטרנט מיני PC של אנדרואיד









| דֶגֶם | TEVO-VA200 |
| שֵׁם | אודיו ווידאו הכל במצלמת אינטרנט אחת |
| חיישן תמונה | חיישן CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| עֲדָשָׁה | זווית ראייה רחבה של 2.2 מ"מ |
| פיקסל יעיל | 2.10 מגה פיקסל |
| תקריב | מיקוד קבוע |
| מִמְשָׁק | מיקרו USB2.0 |
| פורמט דחיסת וידאו | MJPEG,YUV |
| פתרון הבעיה | 1920×1080 |
| זווית צפייה אופקית | אלכסון: 124 מעלות, אופקי: 112 מעלות, אנכי: 82 מעלות |
| מינימום תאורה | 350 לוקס |
| ספק כוח | ספק כוח USB, 5V, 70mA |
| מִיקרוֹפוֹן | 2 מיקרופונים כיווני Omni מובנים |
| רַמקוֹל | לא |
| MOD | 50 ס"מ |
| איזון לבן | אוטומטי |
| FPS | מקסימום 30fps (MJPG) |
| אורך הכבל | 3m |
| מערכת תמיכה | Windows:10, 8.1, 8, 7 ו-macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| תוכנה תואמת | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting וכו' |
| אביזרים | כבל USB, מדריך למשתמש |
| צריכת חשמל | 2w |
| עַכָּבָּה | 4Ω |
| תפוקה מקסימלית | 85dB |
| כיוון המיקרופון | כל-כיווני |
| רְגִישׁוּת | -33dBFS |
| תדר מיקרופון | 20Hz-20KHz |
| איסוף טווח (מכשירי רדיו) | 3m |
| גודל מוצר | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| משקל המוצר | 0.33 g |
תגיות פופולריות: מצלמת רשת USB דיגיטלית 1080p למצלמת רשת אנדרואיד מיני מחשב, סין, יצרנים, סיטונאי, מחיר, מחיר נמוך, תוצרת סין












